Melez Kampı Rpg
Öğlen sıcağında... 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Öğlen sıcağında... 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

Öğlen sıcağında...

3 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 2:23 am

Kılıç kullanma taktiklerini de öğrendikten sonra, mola verdik.Bazı melezler, amfitiyatroya bazıları ise voleybol oynamaya gittiler.Cirit sahasının etrafından dolandım ve Sandra'yı buldum.Sonra ona gülümseyerek:

"Öğlen sıcağında ne yapılırım biliyor musun?" dedim ve sırıttım.Sandra, kafasının ileri geri sallayarak:

"E-vet!Yüzme yarışı!!!" dedi sevinçle.Aslında o kazanırdı ama haksızlık yapmamak için mutlaka benimle aynı anda ilerliyordu.Sonra ona gülümseyerek:

"Bu sefer acımak yok!" dedim.Sandra omuz silkti ve cevap verdi:

"Sen bilirsin." dedi ve koşmaya başladı.Şaşkınlıktan ağzım açık kaldı.

"Heeey!" diye seslendim arkasından.

"Beni bekle!" diyerek hızlandım.Plaja geldikten sonra Sandra, müthiş bir atlayış yaparak, suya daldı.Güldüm ve ben de suya daldım.
Claire Masen
Admin | Poseidon Çocuğu & Kulübe Lideri
Claire Masen

Rp Yaşı : 17

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 2:30 am

"Her tarafıma su sıçrattın!"diyip azarladım onu"Ama senin zaten her tarafın ıslak!"diye gülerek cevap verdi.Ben de güldüm.

"Peki o zaman hadi yarışalım.Dediğin gibi bu sefer acımak yok!"der demez yüzmeye başladım.
"Ama daha 3 e kadar bile saymadık!"diye bağırdı arkamdan ama o da yüzmeye başladı.Ben Poseidon kızı olmanın verdiği ayrıcalıkla önde gidiyordum ki biri daha suya atladı.
"Ben de katılabilir miyim?" Nate karşımda duruyordu.(daha doğrusu suda karşımda duruyordu.)
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Rp Yaşı : 16

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 2:36 am

Hava gerçektende çok sıcaktı. Denizde yüzmek kadar daha serinletici ve rahatlatıcı bir şey gelmedi aklıma. Ama anlaşılan plajda yanlız olmayacaktım. Ben yüzerken Sandra ve Valentine geldi. Valentine'ı pek tanımıyordum. Ama iyi birine benziyordu. Yüzme yarışı yapacak gibi duruyorlardı. Suyun dibinden çıktım ve
"Ben de katılabilir miyim?" diye sordum.
Aksi yönde bir cevap gelmediğine göre katılabilirdim. Smile
Misafir
Misafir

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 2:43 am

Suya daldıysam da bundan rahatsız oldum.Çünkü ciğerlerim iyi değildi.Asla suda nefesimi uzun tutamamıştım.Şimdi de aynı şey!Dibe daldığımda, yukarı çıkmak için ellerimi çırptım.

Sonra dikkatimi çeken bir şey oldu.Sandra'nın üvey kardeşi de yanımızdaydı.Sandra'ya bir şey dediyse de duyamadım.Çırpınmakla meşguldum.

Yüzeye çıktım.Sonra Sandra, nefesimin tükendiğini anlamış olmalıydı ki, o da Nathaniel ile birlikte yüzeye çıktı.Beceriksizce gülümsedim.Sonra:

"Merhaba..." dedim ve devamını getiremedim.Erkeklerle çok iyi konuşamazdım.Tamam!Futboldan, beyzboldan ve arabalardan anlardım.Ama bu onlarla iyi konuştuğum anlamına gelmezdi!
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 2:46 am

Valentine "Merhaba..." dedi.
Ben de hemen her zaman ki arkadaşcanlısı tavrımla
"Merhaba Ben Nathaniel, ama arkadaşlarım bana kısaca Nate der." diye kendimi tanıttım aptalca. Sanki adımı bilmiyordu. Sandra çoktan benden bahsetmiştir ona büyük ihtimalle. Sevimli birine benziyordu. Anlaşılan artık kampta bir dostum daha olacaktı.
Claire Masen
Claire Masen

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 2:50 am

İkisi de çabuk anlaşmışa benziyordu.Araya girme gereği duyarak "İkiniz de tanıştığınıza göre evet ne yapıyoruz?Sanırım Val. bu işten pek hoşlanmadı."dedim ona anlamlı bir bakışa atarak o ise 'napiim?' dercesine bir bakış attı.
Ben de onların bir cevap bulmasını beklerken suyla şekiller oluşturmaya çalıştım.En sonunda "EE bir fikri olan yok mu?Yoksa Val. kendini yarışabilecek gibi hissedebiliyor musun?Ona göre yarıalım dicem de tekrar siz blirsini ama."diye ekledim ikisi de bana bakınca.Ve yeniden suyla oynamaya başladım.
Misafir
Misafir

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 3:00 am

"Ben de Valentine.Eee..Tanıştığımıza memnun oldum Nate." diyerek gülümsedim.Nate de gülümsedi ve sonra Sandra'ya döndük.Sandra, sıkılmıştı anlaşılan.Suyla oynamaya devam ediyordu.

"Yarışalım.Ancak bir sorun var..." diyerek kafamıöne eğdim.Sandra:

"Ahh!Anladım.Untumuşum." diyerek elini havada salladı.Burnumda bir baloncuk oluştu ve biraz büyüdü.Bunun sayesinde su altında nefes alabilecektim.

Sonra Sandra ve Nate'e gülümsedim.Nate, sırıtarak:

"Hadi başlayalım!" dedi ve yarış başladı.
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 3:03 am

Hemen öne atıldım. Poseidon'un oğlu olmanın avantajlarını kullanıyordum tabii ki suda neredeyse karada olduğumdan daha hızlıydım. Sandra da fena sayılmazdı. V'de gayet iyi yüzüyordu açıkçası beklemediğim kadar hızlıydı. Yarış hiç sıkıcı değildi. Rakiplerim gerçekten dişliydi ama ben kim pes etmek kim! daha da hızlandım...
Misafir
Misafir

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 3:09 am

Of ya!!!Nate, daha da hızlanarak ilerliyordu.Sandra da hızlanarak, ona yetişti.Ben ise kollarımı çırpıyor, beceriksizce ilerliyordum.Sonra durdum.Bayağı yorulmuştum.

Acaba Sandra ve Nate, ne durumdalardı?
Claire Masen
Claire Masen

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 3:13 am

Nate iyi gidiyordu.Val.e sağladığım nefes tekniği sayesinde o da hızlanmıştı.Ama asla pes etmeyen ben bunlara mı yenilicektim.Tüm gücümü harcamam gerekse de -nasıl becerdiğimi bilmiyorum- öyle bir ileri atıldım ki sanki arkama motor takmışlar gibi hızla gidiyordum.

Vay be ben neymişim böyle!Nasıl hızla gidiyordum.Ama bu kadar fazlaydı.Onları biraz olsun geride bırakabilmiştim.Sonra Val'in gösükmediğini Nate'inki ise yakınımda olduğunu gördüm ve hızla ilerlemeye devam ettim.
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 3:16 am

Sandra bir anda hızlıca öne atılarak beni geçmişti. Nasıl olmuştu bu fark fazla açılmadan bir yolunu bulmalıydım. O anda içimdeki rekabet ateşi iyice alevlendi ve içimde bir güç hissettim. Bu gücü kullanmak için hazır mıydım bilmiyorum ama hiç bir kuvvet beni kullanmamak yönünde durduramazdı ve o gücü serbest bıraktım. Bende aniden hızlandım ve Sandra'ya yetişmem uzun sürmedi.
"Şimdi şartlar eşit!" dedim. Suyun altında konuşmak pek te problem değildi.
Claire Masen
Claire Masen

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 3:20 am

"Öyle olsun"dedim.Artık su altında nefes alışma ve konuşmama şaşırmıyordum.Buna alışmıştım.Ve yüzmeye devam ettim.Sonra Valentine'nin tamamen görüş alanımdan çıktığını fark ettim.Nate'e bakıp "Bence Val.i bekleyelim. O çok geride kaldı"dedim ve durdum.

İlerlemeye devam etmedim.Nate isterse gidebilirdi ben dostumu bekleyecektim.Ama Nate de durdu ve beklemeye başladı.
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 3:25 am

V bayağı geride kalmıştı. Beklemeye başladık umarım başına bir şey gelmemiştir diye geçirdim içimden ne saçmalıyordum başına ne gelebilrdi ki melez kampındaydık. Her neyse sabırlı bekleyiş anı başladı...
Claire Masen
Claire Masen

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 3:29 am

Valentine'den hala iz yoktu.Telaşlanmaya başlamıştım.Kampta olabilirdik.Ama her an herşey olabilirdi.Sonuçta melezseniz hiçbir şey normal gitmez.
Arkama bile bakmadan yüzmeye başladım.Val'i bulmalıydım.Ama güçlerim Nate'in de arkamda olduğunu söylüyordu.
Val'i bulmaya çalışırken aklımdan en kötü ne varsa o geçiyordu.Birincisi Poseidon çocukları asla uçağa binmez, o yüzden ya Val. suya girdi diye babam..Off böyle şeyler düşünmemeliydim.Val.i aramaya devam ettim.

OFF VAL NEREDESİNNN!!!
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 3:36 am

Sandra hemen yüzmeye başladı. Ben de orada öylece kalmadım hemen peşinden gittim. V'yle yeni tanışmış olsamda kanım ısınmıştı ısınmamış bile olsa birine zarar gelmesine göz yumamazdım. Biz Poseidon çocukları havada olmamaya özen gösterirdik. acaba bu V için tam tersi şekilde geçerli miydi. Burası bizim en güvenli yerimiz olmasına rağmen V için hiç de güvenli değildi. Ama babam böyle bir şey yapar mıydı? en azından V'nin bizim yanımızda olduğunu ve arkadaşımız olduğunu biliyor olmalıydı. Kafamda ki bu düşüncelerle birlikte hızla yüzmeye devam ettim ve S'e yetiştim.
Claire Masen
Claire Masen

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 3:42 am

Olamaz!!Onu bulamıyordum.Val. neredesin??!!! "Onu bulmalıyız!Ona bir şey olmasına izin veremem!"diyip Nate'e bağırdım.Kontrolümü yitirmiştim.Hemen suyun üstüne çıktım.Hayır!Babam bunu yapmış olmazdı.'Baba yapmış olamazsın!Lütfen onu bulmama yardım et!'Ama babamdan beni duyduğuna dair bir cevap gelmedi.

Çıldırmak üzereydim.O sırada bir el omzuma dokundu.Val dir diye baktım ma Nate di."Merak etme onu buluruz.Babam bunu yapmaz."ama o da bunu derken pek kesin konuşmuyordu.Bu kadarı yeterdi.Dizlerimin üstüne çöktüm ve ağlamaya başladım.
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

Rp Yaşı :

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Cuma Mayıs 14, 2010 10:04 pm

(Rp ye daldım ama özür dilerim. Biraz renk gelsin)

Olympos'ta normal bir gün daha başlıyordu benim için. Eğer tanrılarınen güçlüsüyseniz yapmanız gereken bir sürü prosedür vardır. Her gün sabah kalkınca yarı tanrıları teftiş etmelisiniz, cezaları onaylamalısınız, aynı zaman da havaya ve şimşeklere de hükmetmelisiniz. Tabi bunlar normal şeyler her ay karşımıza bir 'Tayfun' çıkmıyordu. Ancak bunları yaparken aile hayatını aksattığınız da oluyordu. Eşim Hera bu işlerle ilgilenen tanrı olmasına rağmen melez çocuklarıma pek önem vermediği her tavrından anlaşılıyordu.

Ancak benim onlarla da ilgilenmem gerekiyordu. En azından varlıklarını bildiklerimle... Çünkü hepsini tespit etmek neredeyse imkansız. Eh işte bilirsiniz biraz çapkın olma ve istediğim şekle bürünebilmek. Sıradan hayatımı renklendiren şeylerdi. Melez Kampındaki kızım Valentine ile onun bile farketmediği bir bağ kurmuştum. Bunu kardeşim Poseidon'un farketmesi gerçekten felaket olurdu bu sebeple olağanca gizli tutuyordumç İşte bu sabah uyandıktan sonra bir şeylerin ters gittiğini hissettim. Bağlantım zayıflamıştı. Büyük ihtimalle yer altındaydı veya yüzüyordu bu olağan bir durumdu ancak bağlantım gitikçe zayıflıyordu. Bu tanrıların en güçlüsü için şaşılacak bir durumdu. Sanırım Melez Kampına ziyaretin vakti gelmişti. Gerçek tanrı halimle oraya gitmem melezlerin felaketi olabilirdi. Genç uzun boylu ve uzun siyah saçlı biri haline geldim. Bu en sevdiğim insan formuydu. Ölümle bayanlar bu halimden gerçekten etkileniyorlardı. Önce plajı kontrol etmek için kıyıya gittim. Görünürde bir sorun yoktu sanırsam ancak iki kişi suyun açıklarında dikkatimi çekti. Birden burada belirmem onların da dikkatini çekmiş olsa gerek ki hızla kıyıya geldiler. Yüzüş hızlarından kardeşim Poseidon'un çocukları olduğu anlaşılıyordu. Kıyıya önce bir kız erişti. Ağlamıştı ve burada bulunmam onu rahatsız ediyordu anlaşılan arkasında ki erkeke öne hareket etti sanırım banakarşı savaşmayı deneyecekti.

"Ben olsam denemezdim." dedim. Kız birşeyleri farketmişti.
"Ancak siz Yüce Tanrı Zeus. Burada Melez Kampında. Anlam veremiyorum." Şaşırdığı her halinden belliydi.
"Sanırım kardeşim Poseidon gibi arada bir çocularımı görme hakkım vardır Sandra Maria Glianna" Kız çocuk bir adım geri çekildi. Erkek hala durumu tam olarak kavrayamamıştı ancak o da geri çekildi.
"Valentine'i tanıyor olmalısınız. Nerede o?" Sorum ikisinide ürkütmüştü. Zihinlerini o konuya çekince gerçeği fark ettim. O kardeşim Poseidon'un bölgesinde kaybolmuştu ve benim direk olarak ona müdahele şansım yoktu. Kız bi adım ileri attı.
"Yüce Tanrı Zeus gerçekten bilmiyoruz. O benim çok iyi bir dostumdu. Ve onu bulmay...."
"Kesss." Sinirliydim. Kardeşim Poseidon'a düşüncesiz davranan kızıma ve şu iki meleze
"Sen Poseidon'dan olma Sandra Maria Glianna bir daha asla uçmayı ve pegasusa dinmeyi deneme ve Sen Poseidon oğlu Nathaniel Larter artık yıldırımlardan kork çünkü Zeus'un yıldırımları senin üstünedir. Sizi kızım Valentine dönene kadar Olympos'tan da sürüyorum. Eğer şansınızı denerseniz gazabıma uğrarsınız."
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Cuma Mayıs 14, 2010 10:23 pm

Karşımızdakinin Zeus olduğunu anlamam biraz uzun sürdü. Ne yapayım yani onlarda sürekli farklı şekillerde gözüküyorlar gerçi bu Zeus'un en sevdiği görünümüydü. Çoğu mitte ondan böyle bahsedilirdi. Gerçekten kızgındı, bir daha gök yüzüne çıkamayacağımızı yününe baktığım anda anlamıştım. V'nin kaybolduğundan haberi vardı büyük ihtimalle. Karaya çıktığımızda öfkesini üzerimize kusmaya başladı. Acaba babamız Poseidon V'ye böyle bir şey yapsa ne olurdu çok merak ettim. O anda çok küstahça davranmak istedim ama çarpılıp toz olmayı da göze alamadım açıkçası. Şu Tanrılar'ı hiç anlamıyordum. Kim bilir kaç tane çocukları vardı ve kesinlikle göstermeleri gereken ilgiyi göstermiyorlardı. Sonra şöyle bir süzdüm onu.
"Şu anda bu konuşma V'yi geri getirmez." dedim. Küstah olmayacaktım ama en azından bunu söylemek zorunda hissettim kendimi.
"Eğer yardım etmeyecekseniz, brakın da denizde arayalım onu. Emin olun V bizim için d değerli." dedim ve içimden şöyle geçirdim, Her ne kadar senin için pek önemli olmsa da!! Gerçekten sinirleniyordum ve şu andan itibaren söyledikleri DEHB'imi tetikleyecekti. Ama en son edinmek istediğim Tanrı düşmanda Zeus'tur herhalde...
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

Rp Yaşı :

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Cuma Mayıs 14, 2010 10:36 pm

"Genç melez Zeus'u hafife alıyor sanırsam. Sadece havanın, yıldırımların hakimi değilim ben. Senin düşüncelerine de hakimim Poseidon oğlu ve bu söylediklerine pişman olacaksın. Ve kardeşim Poseidon'a dua edin şu anda burada gazabıma uğramadığınız için. Şimdi gidin ve Valentine'i bulun sonra da bana ve Poseiodan'a adaklar adayın ki tekrar Olympos'a adım atma şansınız olsun." Gerçekten cesur bir melezdi. Şu anda onu cezalandırmak kadim yasalara aykırı olmasaydı çok ağır bir elektrik akımına uğratırdım onu ancak şimdi yeri değildi.
"Ben olsam affedilmeden Olympos'a gelmezdim. Çünkü orası benim bölgem ve orada seni çok büyük bir azap bekliyor Nathaniel Larter. Ve Zeus'un düşmalığı hayal edebileceğin hiç bir şeye benzemez genç melez. Şimdi gideceğim marım Valentine yakın sürede bulunur. Son olarak affedildiğinden kesinlikle emin olmadan Olympos'a adım bile atma Poseidon oğlu."
Döndüm ve sarayıma ışınlandım. Şu minik iinsan formundan çok sıkılmıştım yahu.
Claire Masen
Claire Masen

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Cuma Mayıs 14, 2010 11:01 pm

"Eğer..Eğer o Zeus olmasaydı ona..ona gününü gösterirdim."sonra dayanamayarak gökyüzüne baktım.Sanırım bu Poseidon'un çocuğu olmamdan kaynaklanan bir durumdu.Asla boyun eğmemek."Beni dinle Zeus!Sen-Sen kızını aramıyor muyuz sanıyorsun?!Belki de gidip bunu kardeşine sormalısın.Hem ne zamandan beri kızın senin umrunda!İnan bana ben bile onla senin geçirdiğinden daha fazla vakit geçirdim!"Öylece aklımdan ne geçiyorsa söylüyordum.Hem kızıyla ilgilenmiyordu hem kızını bizim bulmamızı istiyordu,hem de ona adak adamamızı bekliyordu.
Gerçekten de ne kadar bencil ve düşüncesiz bir adam bu!..
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Cuma Mayıs 14, 2010 11:05 pm

S'de bu işe çok sinirlenmişti, düşünmeye ve öfkemi nasıl dışarı vurabileceğime karar vermeye çalıştım. Sonra S'e döndüm.
" Demek adak istiyor... Verelim, ama istemediği bir şekilde!!!" dedim. Büyük ihtimalle bunun sonunda çarpılıp ölecektim. Ama niyeyse deli cesaretim bunu göze aldı. Adağımı verirken ona hakaret edicektim. Evet, yapıcaktım çünkü sırf tanrı diye bizimle böyle konuşmaya hakkı yoktu!!!
Claire Masen
Claire Masen

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Cuma Mayıs 14, 2010 11:10 pm

"Ne adak mı verelim?" birden ağzından çıkan bu cümle yüzünden Zeus'a söylenmeme ara vermiştim.
O kadar sinirliydim ki aklım çalışmıyordu.Sonra ne demek istediğini anlayarak."Aaa..Tamam evet verelim ama bu işi sen yap benim birinin yerine Valentine'yi aramam gerek."Biri derken tabi ki de Zeus'u kasttetmiştim.
O da beni anlamış olucak ki bir şimşek çaktı bense "Gel de vur o zaman ama unutma ki eğer bana bir şey olursa Poseidon'un neler yapacağını tahmin edersin artık."deniz de bana hak verircesine şöyle bir yükseldi sonra sakinleşti.
Valentine yaa nerdesin?!!
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

Rp Yaşı :

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1Cuma Mayıs 14, 2010 11:38 pm

Ah şu genç melezler. Ne kadar da heyecanlılar. Beni kardeşimin gazabıyla korkutuyor bi de. Yeryüzünde ikimizinde yüzlerce çocuğu dolaşırken ikimizinde bildiği bir şey vardı ki ikimizde birbirimize muhtaçtık. Bunu en son titan savaşında da gördük o yokken ben tayfuna yeniliyordum ve o da benim yokluğumda kendi sarayını kurtaramadı. Her neyse belki de bu konuyu Poseidon'la konuşmalıydım. Ancak öncelikli sorunum Valentine'di ve ben tanrıların en yücesi olarak kardeşimde olsa Poseidon'un ayağına gidemezdim. Dionisos'u çağırdım benim yerime gidip Poseidon'la konuşmalı ikna edemez ise saraya davet etmeliydi. Ve bu iki melezide göz önünde tutma kararı aldım. Anlaşılan genç oğlan bir tanrıya hakaret etme hazırlığındaydı ve böyle bir durumda kadim yasalara göre onu cezalandırma hakkını elde etmem demekti. O vakte kadar Valentine ile ilgilenebilirdim.
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1C.tesi Mayıs 15, 2010 12:24 am

"Saçmalama!" dedim S'e tabii ki önce V'yi arıycaz sonra eğlencemize bakarız. Ama önceliğimiz V !" dedim. Her ne kadar bu hakaretli adak işi için sabırsızlansamda şimdi işim vardı. Büyük ihtimalle biliyordu zaten planımı Zeus. Eğer azıcık aklı varsa hala bizi izliyordur zaten. Sonra denizin derinliklerine daldım, burada güvendeydim. İlerledim ve V için araştırmaya başladım.
Claire Masen
Claire Masen

Öğlen sıcağında... Empty
MesajKonu: Geri: Öğlen sıcağında...   Öğlen sıcağında... Icon_minitime1C.tesi Mayıs 15, 2010 2:34 am

Suda öylece yüzü her yere V'yi bulmak için her yere bakıyordum.Ama yoktu işte hem suda olsa onu hissederdim.Ama ölmüş de olamazdı.Bunu da hissederdim.
Bir ara sudan çıkıp karaya oturdum ve çevreme bakındım.Suda bir hareketlenme ya da ona benzer bir şey bekliyordum.Ama yoktu.
Sonra gökyüzüne baktım.Zeus'un bizi izlediğini biliyordum.Bu yüzden ona çok gıcık oluyordum.Kendini beğenmiş şey..Afrodit bile kendini beğenmişlikte ondan geri kalır.
Sonra tekrar suya daldım.Öylece yüzüyordum ki bir şeyler gördüm bir el gibi.."Valentine?" hemen o ele doğru yüzdüm..

Öğlen sıcağında...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki