Melez Kampı Rpg
Mavi Grup Yarışı 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Mavi Grup Yarışı 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

Mavi Grup Yarışı

3 posters
YazarMesaj
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Rp Yaşı : 16

Mavi Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Mavi Grup Yarışı   Mavi Grup Yarışı Icon_minitime1Perş. Nis. 29, 2010 2:16 am

Yarışmacılar RPlerini bırakabilirler, hemen yarışmaya başlamasınlar ilk önce plaja gelişlerini anlatsınlar bütün rakipler plaja gelince yarış için rp bırakılabilir.
İyi Eğlenceler
Claire Masen
Admin | Poseidon Çocuğu & Kulübe Lideri
Claire Masen

Rp Yaşı : 17

Mavi Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Mavi Grup Yarışı   Mavi Grup Yarışı Icon_minitime1Perş. Nis. 29, 2010 2:23 am

Plaja doğru yürüyordum.Yarış bugün yapılacaktı.Aslında endişelenmeme gerek yoktu.Sonuçta Poseidon kızıydım ben, neden endişeli olayım ki?Aslında buna endişeli denemezdi.Sadece kendimi biraz rahatsız hissediyordum.

Çünkü Poseidonun çocuğu demek suyla ilgili hiçbir şeyde kaybetmemek demek.Oysa Annabethle ben yarışıcaktık.Ve ben onunla eşit bir biçimde yarışmak istiyordum.Gerçi şu da var o beni çoğunlukla savaşlarda yener.Çünkü annesi bilgelik ve savaş tanrıçası.Ben de babamın bana verdiği güçleri sonuna kadar kullanmalıydım.Bunda bir hata yoktu.

Plaja geldiğimde biraz daha rahattım.Annabeth hala gelmemişti.Ama ben yersiz bir heyecana kapılmıştım.Bu gerçek bir yarıştı.Çoğunlukla oyununa yapardık ve ben kazanırdım bunu da öyle düşünecektim.

Böylece oturup diğerlerini beklemeye koyuldum..
Helena
Admin | Tanrıça
Admin | Tanrıça
Helena

Rp Yaşı : Ölümsüz

Mavi Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Mavi Grup Yarışı   Mavi Grup Yarışı Icon_minitime1Perş. Nis. 29, 2010 3:01 am

Yarış için heyecanlıydım.Yarış başlayınca eminim ki Sandra kazanacaktı.Çünkü o hem tecrübeliydi hem de Poseidon'un kızıydı.Yeşil renkte bir bikini giymiştim.Pantolonla yüzecek değildim herhalde!

Boynumdaki havluyla birlikte, plaja doğru ilerliyordum.Sandra'yı gördüm ve el salladım.Koşarak yanına geldim.Sonra Sandra:

"Yenilmeye hazır ol." diyerek sırıttı.Aslında yenileceğimden, hiç şüphe yoktu.Sonra ona gülümseyerek:

"Heey!Haksızlık ama!" dedim.Sonra kıkırdadım.Sandra da benimle birlikte kıkırdadı.Acaba diğer melezler hazır mıydı?

Sonra dönüp, çevreme baktım.Vay canına!Bir çok melez, plajda toplanmış, yerlerini almışlardı.Hiç şansım yoktu anlaşılan!
https://melezkampi-rpg.all-up.com
Claire Masen
Claire Masen

Mavi Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Mavi Grup Yarışı   Mavi Grup Yarışı Icon_minitime1Perş. Nis. 29, 2010 3:08 am

Bir sürü melez yerlerini bulmuş oturmuşlardı.Ben de yerime geçtim.Kendime olan güvenim artmıştı.Annabeth de yerine geçti.Ona sırıttım.O ise bana sadece baktı.Sanırım yenileceğini düşünüyordu.
Böylece yarış başladı.Ben hemen suya atlayıp yüzmeye başladım.Annabeth de hemen arkamdan atladı.İlk başta onun benimle eşit gitmesini sağladım ama biraz sıkılmaya başlamıştım.'Artık güç kullanma zamanı'diye düşündüm ve birden hızlanmaya başladım.
O gücü hissediyordum.Yine içimde beliriyordu.Annabethle arayı bayağı bi açmıştım yine yavaşladım ve hızımı o kadar da düşürmemek amacıyla yüzmeye devam ettim.
Helena
Admin | Tanrıça
Admin | Tanrıça
Helena

Rp Yaşı : Ölümsüz

Mavi Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Mavi Grup Yarışı   Mavi Grup Yarışı Icon_minitime1Cuma Nis. 30, 2010 4:08 am

Sandra'ya yetişemiyordum bile.Hızlı olsam ne olur ki?Sonuçta Sandra, yine öne geçecekti.Poseidon'un kızı olma avantajı, buradan geliyordu.Kafamı bir suya geçiriyor bir çıkarıyordum.Kulaç ata ata, artık yorulmuştum.

Kollarımda hiç güç kalmamıştı.Biran duraksadım.Sandra, o kadar çok ilerlemişti ki, onu göremez oldum.Ben ise karaya doğru yüzmeye başladım.Şimdiden kaybettiğimi hissediyordum.

Ama bir de şu yönden düşündüm: herkesi iyi olduğu farklı bir alan vardır.Ben, annem gibi iyi planlar yapabiliyordum.Ve bu planlar, benim ve diğer melezlerin hayatını bile kurtarıyordu.Sandra da, babasının güçlerine sahipti.Suda çok iyi ilerliyordu.Bu da onun iyi olduğu bir alandı.

Sonra kendi kendime gülümsedim.Moralimi bozamazdım.Sandra'yı plajda karşılayacak ve onu tebrik edecektim.Sonra yüzerek, kıyıya vardım.Havluyla kurulanmaya başlayınca hala sırıtıyor olduğumu farkettim.
https://melezkampi-rpg.all-up.com
Claire Masen
Claire Masen

Mavi Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Mavi Grup Yarışı   Mavi Grup Yarışı Icon_minitime1Cuma Nis. 30, 2010 4:44 am

Arkama baktığımda Annabeth yoktu.Ha ha!Sanırım kaybedceğini anlamıştı.

Ben de önüme baktım.Ve bitiş çizgisini görmüştüm.Hadi bitmek üzereydi vee...

BAŞARDIM!İŞTE BU BAŞARDIM!
Bu düşünceler zihnimde dolaşırken sudan çıktım.O sırada Annabeth'i gördüm.Bana gülümsüyordu.Ben de ona gülüsedim.

Bitmişti.Kazanmıştım...
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Mavi Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Mavi Grup Yarışı   Mavi Grup Yarışı Icon_minitime1Cuma Nis. 30, 2010 7:21 am

Mavi grup kazananı Sandra Maria Glianna yarı finale çıkmaya hak kazanmıştır!
Kutlarım. Smile Yarı finalde başarılar.
Claire Masen
Claire Masen

Mavi Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Mavi Grup Yarışı   Mavi Grup Yarışı Icon_minitime1Cuma Nis. 30, 2010 7:36 am

teşekkür ederim Smile
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Mavi Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Mavi Grup Yarışı   Mavi Grup Yarışı Icon_minitime1Cuma Nis. 30, 2010 7:37 am

Konu kilit!
Tekrar tebrikler Smile

Mavi Grup Yarışı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeşil Grup Yarışı