Melez Kampı Rpg
Dejavu 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Dejavu 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

Dejavu

2 posters
YazarMesaj
Adrienne Adline Pullemmer
Demeter Çocuğu & Kulübe Lideri
Demeter Çocuğu & Kulübe Lideri
Adrienne Adline Pullemmer

Rp Yaşı : 17

Dejavu Empty
MesajKonu: Dejavu   Dejavu Icon_minitime1Paz Haz. 20, 2010 10:24 pm

''Bir sandalyeye oturmuş ve gözlerini kapatmıştı. Ellerini önünde birleştirmiş ve o irem alanında duruyordu. Ayağı kalktı ve gözlerini açtı. Pembe bir alandaydı. Ellerini çiçeklere sürterek dolaşmaya başladı. Sonradan hızlandıkça hızlandı. İleride önüne insanlar çıktı ama hiç kimseyi önemsemeden ilerlemeye devam etti. Belli bir yerden sonra önüne bir kapı çıktı. Gülümseyerek elini kapıya uzattı. ‘’Gel,hadi gel…’’sesler duymaya başladı.Sonra hırsı çıktı karşısına içten içe dışarıyı merak etmeye başladı. Kaşlarını çattı ve yumruğunu sıktı. Geriye doğru koşmaya başladı…
Bir anda başını yastıktan kaldırdı.Hemen üstünü giyinmeye çalıştı. Aklı hala rüyasındaydı. Kendini hiç bu kadar hırslı görmemişti. Okula gitmek için dışarı çıkmıştı ama ayakları onu başka bir yere götürüyordu. Okul kapısında biri vardı. Düz, koyu kahverengi saçlara,kahverengi gözlere sahip uzun bir kız.
‘’Hey, Adrienne! Nerede kaldın,seni çok merak ettim’’ dedi. Adrienne kaşlarını aynı rüyasıdaki gibi çatarak ‘’ siz gidin ben gelirim’’ dedi. Kız çok güzeldi. Dalgalı, uzun, sarı saçları kaburga kemiklerine kadar uzanıyordu.
Bir gün boyunca yürüdü ama sonunda istediğini aldı. Gittiği yere daha önce gitmemiş olabilir ama orayı iyi biliyor gibiydi. Büyük bir çalılıktan girdi ve karşısına rüyasındaki kapı çıktı. Tek farkı daha büyük ve güzel olmasıydı. Aynı rüyasındaki gibi elini uzattı ve kapıdan geçti… ''
Kendimi bir anda Melez kampı'na girdiğim anda bulmuştum. Giriş kapısına yaslanmıştım. Manevi kardeşim ile tanıştığım ana da geri dönmüştüm. Fakat ben değişmiştim. Saç rengim kahverengiye dönmüştü. Böyle daha güzeldi ama... Ama arkadaşlarımı özlüyordum. Özlem içerisinde geri göndüm.
annabelle
İnsan
İnsan
annabelle

Rp Yaşı : 1

Dejavu Empty
MesajKonu: Geri: Dejavu   Dejavu Icon_minitime1Paz Ağus. 01, 2010 2:46 am

Adrienne'yi çalılıklardan çıkarken gördüm ve hemen yanına gittim ''Selam Adrienne burda napıyorsun?'' diyerek yanına gittim okadar iyi tanımıyor olsakta tanışıyorduk ''Selam Annabelle dolaşıyordum.''diye cevap verdi bana ama sanki üzgün gibi görünüyordu ''sen iyimisin?'' diye sordum.''Evet oldukça iyiyim ne oldu?''diye sordu.''Üzgün görünüyorsun.''diye cevap verdim.

Dejavu
1 sayfadaki 1 sayfası