Melez Kampı Rpg
Deniz Sefası 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Deniz Sefası 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

Deniz Sefası

3 posters
YazarMesaj
Tumu Jackson
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
Tumu Jackson

Rp Yaşı : 15

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 1:08 am

Tumu o gün çok yorulmuştu.Önce kılıç dövüşü eğitimi,sonra ok antremanı ve en son olarak da tırmanma duvarında çalışma.Bu yüzden biraz dinlenmek istiyordu.

"Acaba dinlenmek için nereye gitsem?"

diye düşünürken aklına Long Island Kıyısı geldi.Daha oraya hiç gitmemişti.Dahası deniz kenarında oturmayı her zaman sevmişti.Ağır adımlarla deniz kıyısına kadar yürüdü.Kıyıda oturabileceği bir yer bulunca hemen kendini yere attı.Çünkü yorgunluktan ayakta duracak hali kalmamıştı.Oturup denize bakarken ailesini,buraya gelişini ve medusayı haklayışını düşündü.Fakat en çok Kate'i düşünmüştü.O sırada arkasında kumda yürüyen ayak sesleri duydu.Arkasına baktığında gelenn Kate olduğunu gördü.İçini büyük bir mutluluk kaplamıştı.Kate....
Claire Masen
Admin | Poseidon Çocuğu & Kulübe Lideri
Claire Masen

Rp Yaşı : 17

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 1:18 am

Kate her zaman yaptığı gibi görevlerini yaptıktan sonra Long Island Kıyısı'na gelmiş. Kısa bir yüzüşten sonra güneşlenmeye başlamıştı. Sonra ayak seslerini duymuş ve gelenin kim olduğuna bakmıştı.

Gelenin Tumu olduğunu anladığında içi içine sığmıyordu. Ama Tumu henüz onu fark etmemişti anlaşılan. Kate de ayağa kalkarak onun yanına doğru yürümeye başladı. Çocuk onu duymuş olucak ki başını Kate'e doğru çevirdi.

Kate hemen onun yanına geldi ve onu öptükten sonra "Ne kadar çok suyu seviyorsun sen öyle. Yakında acaba Poseidon çocuğu musun diye düşünmeye başlıyacağım." dedi ve güldü.
Tumu Jackson
Tumu Jackson

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 1:23 am

"Ne kadar çok suyu seviyorsun sen öyle. Yakında acaba
Poseidon çocuğu musun diye düşünmeye başlıyacağım."

Tumu bunu duyunca bir kahkaha patlattı.Gülmesini kontrol altına alınca açıkladı:

"Benim büyüdüğüm ev deniz kenarındaydı.Yazın her gün denizde yüzerdik."

Sonra ekledi:

"Peki sen ne arıyorsun burada?"

Soruyu sorduktan sonra bunun çok saçma olduğunu anladı.Kate Poseidon'un kızıydı.Denize yüzmek için gelmesi kadar normal bir şey olamazdı.Yine de sorusunu geri almadı.Kate......
Claire Masen
Claire Masen

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 1:27 am

"Benim
büyüdüğüm ev deniz kenarındaydı.Yazın her gün denizde yüzerdik." diyince Kate anladığını belirtircesine başını salladı.
"Peki sen ne
arıyorsun burada?" bu sorun gelince Kate birden kahkahalara boğuldu. "Sence bay filozof. Tabi ki yüzmeye geldim." biraz daha güldükten sonra tekrar normal haline döndü.

Sonra ona "Eee alıştın mı kampa bare?" diye sordu. Ardından ekledi. "Tabi bir rehbere ihtiyacın olursa ben hazırım." dedi. Ve ona gülümsedi.
Tumu Jackson
Tumu Jackson

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 1:32 am

"Eee
alıştın mı kampa bare?"

"Tabi bir rehbere ihtiyacın olursa ben
hazırım."

Tumu kafasını salladı ve:

"Eh işte alışıyorum.Her gün daha önce gezmediğim bir yeri geziyorum ve ne tesadüftürki hepsinde de senle karşılaşıyorum."

dedi.Bunu söyledikten sonra da ekledi:

"Sakın bunu senden bıktım şeklinde anlama her defasında senle karşılaşmaktan oldukça mutluyum."

Sonra da güldü.Kate....
Claire Masen
Claire Masen

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 1:37 am

"Eh
işte alışıyorum.Her gün daha önce gezmediğim bir yeri geziyorum ve ne
tesadüftürki hepsinde de senle karşılaşıyorum."

"Sakın
bunu senden bıktım şeklinde anlama her defasında senle karşılaşmaktan
oldukça mutluyum." dedi ve gülümsedi. Kate de gülümsedi. O da bunu çok düşünmüştü. Ama açıkcası bu olaydan memnun oluyordu. Sonra çevresine bakındı aklına konuşucak bir konu gelmiyordu. Sonra Tumu'nun buraya gelene kadar yaşadığı maceraları hatırladı ve ona sormaya karar verdi. "Gerçekten Medusa'yı yendin mi?" onun bir zamanlar, yani lanetlenmeden önce babasıyla sevgili olmasını bilmek midesini bulandırıyordu. En tuhafına giden şeyse o kadar iğrenç bir yaratıktan pegasus kadar güzel bir yaratık doğmuş olmasıydı.

Bu düşüncelerden kurtulduğunda soran gözlerle Tumu'ya baktı. Bir cevap bekliyordu.
Tumu Jackson
Tumu Jackson

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 1:45 am

"Gerçekten Medusa'yı yendin mi?"

Kate önce bu soruyu sormuş sonra düşüncelere dalmıştı.Tumu da cevap verdi:

"Evet.Nasıl yaptığımı bende pek bilmiyorum.Belki de biraz şanslıydım.Buraya gelmeye çalışırken onun bahçe cücesi mağazasına gittim.Beni önce konuksever bir şekilde karşıladı.Fakat sonra beni öldürmeye çalıştı.Bende var gücümle ondan kaçtım.O sırada saatimin hançer olduğunu bilmiyordum.Sonra arayı biraz açınca bir ağaca çıktım.O da beni gördü.Ağaca tırmanmaya çalışırken bıçağımdaki yansımasına bakarak ona meşe palamutları ve kozalaklar attım.Çok şanslıyım ki bir tanesi tam alnına gelmiş.Kafasını korumaya çalışırken yere düştü.Bende o kalkmaya çalışırken sırtına atladım ve aynı dün akşam cehennem tazısını öldürdüğüm gibi onunda boynunu kestim.Fakat onun kafası yok olmadı.Kafasını orada bıraktım ve yoluma devam ettim."

Sonra Kate'e döndü ve:

"Sen buraya nasıl geldin?"

diye sordu.
Claire Masen
Claire Masen

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 1:54 am

"Evet.Nasıl
yaptığımı bende pek bilmiyorum.Belki de biraz şanslıydım.Buraya gelmeye
çalışırken onun bahçe cücesi mağazasına gittim.Beni önce konuksever bir
şekilde karşıladı.Fakat sonra beni öldürmeye çalıştı.Bende var gücümle
ondan kaçtım.O sırada saatimin hançer olduğunu bilmiyordum.Sonra arayı
biraz açınca bir ağaca çıktım.O da beni gördü.Ağaca tırmanmaya
çalışırken bıçağımdaki yansımasına bakarak ona meşe palamutları ve
kozalaklar attım.Çok şanslıyım ki bir tanesi tam alnına gelmiş.Kafasını
korumaya çalışırken yere düştü.Bende o kalkmaya çalışırken sırtına
atladım ve aynı dün akşam cehennem tazısını öldürdüğüm gibi onunda
boynunu kestim.Fakat onun kafası yok olmadı.Kafasını orada bıraktım ve
yoluma devam ettim." dedi. Ardından Kate'e dönerek
"Sen buraya nasıl geldin?"diye sordu.

Kate bu soruya hemen cevap vermedi. Buraya geleli o kadar zaman olmuştu ki ilk günleri unutmuştu. Sonra her şeyi hatırladığını fark etti ve anlatmaya başladı. "Evden kaçmıştım çünkü evime bir cehennem tazısı gelip evime ve aileme saldırmıştı. O zamanlar kimin çocuğu olduğumu bile bilmiyordum. Yolda giderken ilk önce karşıma bir kiklop çıktı. Biraz salaktı yine de beni çok uğraştırmıştı. Onun iişini bitirdikten sonra koşmaya devam ettim. Ama içimden de bana ait olmayan bir erkek sesi duyuyordum. Artık o kişinin babam olduğunu biliyorum tabi eğer o olmasaydı ben buraya ulaşamayabilirdim. Kampa geldiğimde babamın Poseidon olduğunu öğrendim o zamanlar kardeşim yoktu tabi yalnızdım. Sonra bir sürü arkadaş edindim. İlk arkadaşım Zeus Klübesinin lideriydi sonraki Athenanın. Öyle işte." dedi. Ve kampa ilk geldiği günü, Valentineyle tanışma anını düşündü. Onunla ilk tanıştığı gün yine buradaydı, ve kimseyi tanımıyordu. O günden bugüne kadar ne kadar çok şey değişmiş böyle diye düşünmeden edemedi.
Tumu Jackson
Tumu Jackson

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 3:04 am

"Evden
kaçmıştım çünkü evime bir cehennem tazısı gelip evime ve aileme
saldırmıştı. O zamanlar kimin çocuğu olduğumu bile bilmiyordum. Yolda
giderken ilk önce karşıma bir kiklop çıktı. Biraz salaktı yine de beni
çok uğraştırmıştı. Onun iişini bitirdikten sonra koşmaya devam ettim.
Ama içimden de bana ait olmayan bir erkek sesi duyuyordum. Artık o
kişinin babam olduğunu biliyorum tabi eğer o olmasaydı ben buraya
ulaşamayabilirdim. Kampa geldiğimde babamın Poseidon olduğunu öğrendim o
zamanlar kardeşim yoktu tabi yalnızdım. Sonra bir sürü arkadaş edindim.
İlk arkadaşım Zeus Klübesinin lideriydi sonraki Athenanın. Öyle işte."

Kate'in hikayesi de Tumu'nun hikayesi kadar korkunçtu.Tumu içinden:

"Demekki çoğu melez böyle sorunlar yaşıyor."

diye düşündü.Sonra Kate'e kaçtır merak ettiği bir soruyu sordu:

"Sen hiç babanı gördün mü?Yani Olimpos'a gittin mi?"

Kate...
Claire Masen
Claire Masen

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 3:10 am

"Sen hiç babanı gördün mü?Yani
Olimpos'a gittin mi?" diye sorunca Kate bir kez daha gülümsedi. Sonra ona dönüp "Aileni görmek için Olimpos'a gitmene gerek yok. Babam beni ilk kez burada ziyaret etti ve Mavi Öfke'yi verdi. Tbai onu birkaç kez daha gördğm bir ara Olimpos'a gittim orada olmadığını öğrendim. Sonra Apollon klübesinden bir arkadaşmla gittim. Ve Apollonla kavga ederken babamı gördüm, ardından ölümsüz kardeşimle kavga ederken de gördüm. Yani onu bayaa bi gördüm." Val'in kaçırılışını ve kardeşiyle olan kavgasınıi sonra Val'i babasına karşı korumak için de babasıyla yaptığı kavgayı anımsadı. Ve içinden bir ürperti geçti. Sonra Tumu'ya dönüp "Sen hiç Athena'yı gördün mü? Ya da duydun mu?" diye sordu.
Tumu Jackson
Tumu Jackson

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 3:14 am

"Sen hiç Athena'yı gördün mü? Ya da
duydun mu?"

Tumu Kate'in babasını bu kadar çok görmesine şaşırmıştı.Oysaki Tumu Athena'yı daha hiç görmemiş hatta duymamıştı.Bunları Kate'e anlatmak onu biraz utandırmıştı.Yine de doğruları söyledi.Peki Kate nasıl Olimpos'a gitmişti.Melezlerin Olimpos'a gidebileceğini düşünmemişti.Ona:

"Olimpos tam olarak nerede?Ve oraya nasıl gidiliyor?"

diye sordu.Kate....
Claire Masen
Claire Masen

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 3:19 am

"Olimpos
tam olarak nerede?Ve oraya nasıl gidiliyor?" diye sorunca Kate Tumu'nun bunu bilmemesine şaşırdı. Sonra toparlanarak "Önce kamptan kaçmayı becermelisin. Profesörler bu konuyu onaylamıyorlar ama ben kaç kez kaçmıştım. Neyse. Empire State binasını biliyorsun değil mi? Güzel. Olimpos o binanın tepesinde. Görevliye 600 kat diyorsun o sana yok diyor. Sonra sen onu tehdit ediyorsun- en azından ben öyle yaptım- sonra sana anahtar veriyor. Asansöre binip çıkıyorsun ve ta daaa! Olimpostasın." Kate adamı tehtid ettikten sonra adamın yüz ifadesinin nasıl değiştiğini hatırladı ve sinsice gülümsedi. Sonra birden aklına bir fikir gelmiş gibi "Hey neden sende Olimpos'a gitmiyorsun? Her türlü iddaya girerim ki bu melezlerin yarısından fazlası gitmiştir oraya." dedi ve sessiz bir kahkaha attı.
Tumu Jackson
Tumu Jackson

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 3:24 am

"Hey
neden sende Olimpos'a gitmiyorsun? Her türlü iddaya girerim ki bu
melezlerin yarısından fazlası gitmiştir oraya."

Tumu'nun da istediği buydu.Annesini görmek,Olimpos'u ziyaret etmek istiyordu.Kate'e:

"Olimpos'a gitmeyi tabiiki gitmek istiyorum.Peki bunu nasıl yapacaz.Yani kamptan kaçma işini.Ayrıca ben tek başıma orayı bulamam bu sefer gerçekten rehbere ihtiyacım var.Benle gelebilir misin?"

dedi.Kate....
Claire Masen
Claire Masen

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 3:28 am

"Olimpos'a gitmeyi tabiiki gitmek
istiyorum.Peki bunu nasıl yapacaz.Yani kamptan kaçma işini.Ayrıca ben
tek başıma orayı bulamam bu sefer gerçekten rehbere ihtiyacım var.Benle
gelebilir misin?" diyince Tumu Kate bir an tereddüt etti. Zeus ona Olimpos'u yaksaklamamış mıydı? Ama sonra boşver dercesine omuz silkti ve Tumu'ya bakıp ışıldayan gözlerle "Tabi ki de gelirim. Kaçma planını da bana bırak. Bu işte Hermes'in Çocukları kadar iyi değilim ama yapa yapa usatalaştım."

Sonra ayağa kalktı. "Ben biraz yüzeceğim. Sen bu sırada kaçma tarihini düşün iki dakika sonra görüşürüz." dedi ve koşup suya atladı.
Tumu Jackson
Tumu Jackson

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 3:38 am

"Ben biraz yüzeceğim. Sen bu sırada
kaçma tarihini düşün iki dakika sonra görüşürüz."

Kate bunu söyledikten sonra koşarak denize gitti.Tumu kaçma saatini biraz düşündü.Ona kalsa hemen olabilirdi.Ama gündüz gözüyle kamptan kaçmayı becerebileceklerini pek zannetmiyordu.Bu yüzden o akşam kaçmak için uygundu.Bunu söylemek için Kate'i bekleyecekti ama sonra bundan vaz geçti.Kaç gündür yüzmüyordu ve Kate yanında olduğu için denizden çıktıkten sonra onu kurulayabilirdi.Hemen denize koştu ve Kate'in yanına kadar yüzdü.Kıyafetleriyle yüzmek normalde zor bir işti ama deneyimli bir yüzücü olduğu için rahat bir şekilde ona yetişti.Kate çok güzel yüzüyordu.Sonra bunun normal olduğunu düşündü.Kate onu görmeden arkasına geçti ve:

"Ee tek yüzebilen melez sen değilmişsin değil mi?"

dedi.Kate...
Claire Masen
Claire Masen

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 3:44 am

Kate yüzerken birden arkasında bir şey hissetti. Sonra o sesi duydu "Ee
tek yüzebilen melez sen değilmişsin değil mi?" bu Tumu'ydu. Kate hemen arkasını döndü ve ıslak elbiselerine bakıp bir kahkaha attı. "Sana inanamıyorum. Neden sya girdin ki ben az sonra yanına gelicektim." ama sonra hemen ekledi "Tabi yanıma gelmenden hiç de şikayetçi değilim."

Sonra biraz geri çekildi ve "Eh buraya kadar gelmiş olabilirsin ama ben senin yüzüş stilini görmedim ve görmek istiyorum." sonra ona yaklaşıp "Zamanı belirledin mi? Çünkü pegasuslarla kaçıcaz umarım uçabiliyorsundur." diye fısıldadı ve gülümsedi.
Tumu Jackson
Tumu Jackson

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 3:54 am

"Eh buraya kadar gelmiş olabilirsin
ama ben senin yüzüş stilini görmedim ve görmek istiyorum."

Tumu bunu duyunca gülmekten az kalsın su yutacaktı.Kate'e:

"Tamam,öyle olsun."

dedi ve yüzerek Kate'den biraz uzaklaştı.Sonra yine yüzerek geri döndü.Sonra Kate ona:

"Zamanı belirledin mi? Çünkü pegasuslarla kaçıcaz umarım
uçabiliyorsundur."

Tumu buna da güldü ve Kate'e:

"Hava kararınca çıkarız diye düşünmüştüm.Nede olsa Tepelerinde kanatlı ata binen iki çocuk gören insanlar kalp krizi geçirebilirler."

dedi.Sonra ekledi:

"Bu akşam hava kararınca ahırlarda buluşuruz.Oradan da Empire States'e gideriz."

dedi.Kate....
Claire Masen
Claire Masen

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 4:00 am

Kate bu sözleri duyunca gülümsedi. "O zaman akşam ahırlara geldiğinde Benekli ve Beyaz Melek hazır olucak." dedi. Ardından kıyıya doğru yüzmeye başladı.

Tumu da geldiğinde her yanından sular damlıyordu. Kate bir kahkaha attıktan sonra onun üstündeki suları alıp göle döktü. Ve ona bakıp "Bir dahaki sefere su bulunan bir yere geldiysen yanında mayo getir." dedi. Ardından ona sarıldı ve ahırlara gidip pegasusları hazırlamak üzere yola çıktı.
Tumu Jackson
Tumu Jackson

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 4:09 am

"Bir dahaki
sefere su bulunan bir yere geldiysen yanında mayo getir."

Tumu bunu duyduğunda gülümsedi.Sonra oda klübesine doğru yola koyuldu.Giderken aklında annesi varı.Acaba annesi nasıldı.Sonra klübesine girdi ve yatağına uzandı.İçinde o günün çok uzun olacağına dair bir his vardı.

RPOUT:Galiba rp bitti.
Athena
Tanrıça
Tanrıça
Athena

Rp Yaşı : Ölümsüz

Deniz Sefası Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Sefası   Deniz Sefası Icon_minitime1Çarş. Tem. 14, 2010 6:17 am

Annen seni bekliyor olacak Tumu.

Konu kilit.

Deniz Sefası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Deniz Tanrısı ve... Ben