Melez Kampı Rpg


Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi
 
AnasayfaAnasayfa  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -


Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -


Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -Paylaş | 
 

 Athena'nın Huzurunda

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Tumu Jackson
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
avatar

Rp Yaşı : 15

MesajKonu: Athena'nın Huzurunda   Çarş. Tem. 14, 2010 7:01 am

Tumu olanlara inanamıyordu.Pegasusu Benek'in sırtında Empire State binasına doğru uçuyordu.Rüzgar saçlarının arasından geçerken bunun yaşadığı en güzel duygu olduğunu düşünüyordu.Yol bittiğinde hem seviniyordu hem üzülüyordu.Sevinmesinin nedeni annesini görmek istemesiydi.Üzülmesinin nedeni ise pegasus yolculuğunun bitecek olmasıydı.

Empire State binasının kapısında indiğinde heyecandan ölmek üzereydi.Hızla binanın içine girdi.Asansördeki adama:

"Ben 600. kata çıkmak istiyorum."

dedi.Adam ona ters ters baktıktan sonra:

"Burada öyle bir kat yok."


dedi.Tumu onu biraz sıkıştırdıktan sonra adam ona bir anahtar verdi.Tumu heyecandan anahtarı yerine sokmakta zorlandı.Yine de zorlukla da olsa soktu anahtarı.Bir anda panelde 600 yazılı bir tuş çıktı.Tumu büyük bir heyecanla bu tuşa bastı.

Rpout:Kate sende gelince bu tarz bi rp yazarsın
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Claire Masen
Admin | Poseidon Çocuğu & Kulübe Lideri
Admin | Poseidon Çocuğu & Kulübe Lideri
avatar

Rp Yaşı : 17

MesajKonu: Geri: Athena'nın Huzurunda   Çarş. Tem. 14, 2010 11:58 pm

Kate Beyaz Melek'in üstünde Empire State binasına doğru gidiyordu. Beyaz Melek'in içindeki mutluluğu hissediyordu. Hayvan uzun zamandır uçmamıştı. Aslında Kate'in de ondan aşağı kalır yanı yoktu. O her ne kadar denizlere ait olsa da pegasuslarla uçmak da ona ayrı bir zevk veriyordu.

Empire State Binası'na geldiğinde pegasusuna kampa dönmesini, ama onu çağırdığında da gelmesini söyledi. Ardından içeri girdi. Adamın yanına gitti ve "600. kata gitmek istiyorum." dedi. Adamın ona bakışlarına bakılırsa Kate'i hatırlamıştı, yine de "Burda 600. kat yok evlat hadi işine." dedi. Bunu duyunca Kate "Bak beni hatırladığını biliyorum ve eğer beni içeri almazsan sana önceden söylediklerim hala geçerli." dedi. Adam ardından ona bir anahtar verdi.

Kate asansöre girdi ve anahtarı çevirdi. 600. kat yazan düğmeye bastı ve yukarı çıktı. Tumu yukarıda onu bekliyordu. Kate ona şöyle bir baktı ve Olimpos'a doğru yürümeye başladı. Aslında Athena onun ebeveyni değildi. Hatta babasıyla iyi anlaşmazlardı bile. Yine de Kate için en yakın arkadaşının ve sevgilisinin annesini görmek heyecan verici olucaktı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Tumu Jackson
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
avatar

Rp Yaşı : 15

MesajKonu: Geri: Athena'nın Huzurunda   Perş. Tem. 15, 2010 12:07 am

Kate sonunda gelmişti.Saatine bakınca ondan yalnızca beş dakika sonra geldiğini gördü ama ona en azından yarım saat gibi gelmişti.Kate gelince onunla beraber Tanrıların olduğu saraya doğru tırmanmaya başladılar.Etraf çok güzeldi.Her yer bembeyaz mermerlerle yapılmıştı.

Biraz daha tırmandıktan sonra sarayın kapısına vardıklarını gördü.Kate'e dönüp:

"İşte geldik."

dedi.Sonra da kapıyı açıp ekledi:

"Önce bayanlar."

Kate...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Claire Masen
Admin | Poseidon Çocuğu & Kulübe Lideri
Admin | Poseidon Çocuğu & Kulübe Lideri
avatar

Rp Yaşı : 17

MesajKonu: Geri: Athena'nın Huzurunda   Perş. Tem. 15, 2010 12:13 am

"İşte geldik." Kate o tanıdık kapıya baktı. Sonra Tumu'nun kapıyı açtığını gördü. "Önce bayanlar." diyince Kate gülümsedi. Aslında girmek konusunda şüpheleri vardı.Ona dönüp "Senin anneni görmeye gidiyoruz. Sen önden girmelisin. Üstelik Athena'nın bana nasıl davranacağını bile bilmiyorum. Sonuçta babamla pek iyi anlaşamazlar." dedi. Kate tanrılardan korkmazdı. Ama Athena'yı da düşman edinmek istemezdi açıkçası. Çünkü Olimposlular pek zeki değildir, düşünmeden saldırırlar. Ve onlardan kaçmak daha kolay olur. Ama Athena zekidir. Diğerleri gibi yapmaz. Bu yüzden Kate Athena'yı düşman edinmemekle kararlıydı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Tumu Jackson
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
avatar

Rp Yaşı : 15

MesajKonu: Geri: Athena'nın Huzurunda   Perş. Tem. 15, 2010 12:25 am

"Senin anneni görmeye gidiyoruz. Sen önden
girmelisin. Üstelik Athena'nın bana nasıl davranacağını bile bilmiyorum.
Sonuçta babamla pek iyi anlaşamazlar."

Evet Tumu bunu biliyordu.Bu yüzden Kate'e:

"Sen istersen burada kal."

deyip.Saraydan içeri geldi.Sarayın içi dışından bin kat daha güzeldi.On iki adet kocaman taht ters U şeklinde dizilmişti.Her taht farklı bir biçimde yapılmmıştı.Annesinin üzerinde oturduğu taht el işi ve savaş aletleriyle doluydu.Tumu annesine baktı.Fakat ışık saçtığı için fazla bakamıyordu.Önüne gidip diz çöktü ve:

"Anne.Ee nasılsın?"


söylediği şeyin saçmalığını farkettiğinde çok geçti.Çünkü söz ağzından çıkmıştı.Fakat daha önce bir tanrı ya da tanrıça ile konuşmamıştı.O bunları düşünürken Athena....
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Athena
Tanrıça
Tanrıça
avatar

Rp Yaşı : Ölümsüz

MesajKonu: Geri: Athena'nın Huzurunda   Perş. Tem. 15, 2010 4:27 am

"Hadi ama Poseidon. Yeniden tartışmak istemiyorum!" diye çıkıştım. Asırlardır süren anlaşmazlığımız hiç bitmeyecekti. Babamın kardeşi olduğu için daha fazla saygısızlık yapamıyordum ona. Poseidon kızmaktan kızarmış yüzüyle bana bakıp tam bir şeyler söyleyecekti ki Hermes'in "Misafirlerimiz var. Athena, Poseidon?" demesiyle susmayı tercih etti. Neden soru sorar gibi söylediğini bilmiyordum. Kafamı odanın girişine çevirdiğimde gördüğüm şeye şaşırmamak imkansızdı. Tumu! Yanında ise Poseidon'un kızı Katelyn. Zeus'a baktığımda sinirlenmiş olduğunu anlamam zor olmamıştı. Onun yasakladığı şeylere karşı gelinmesi sinirlerine dokunuyordu, bunu biliyordum. En azından bana bir kez olsun şans verebilirdi. Bir kez. Poseidon'a verdiği kadar değildi istediğim. Bir kez bile yeterliydi benim için. Gözlerimi Zeus'a dikmiş izin istercesine bakıyordum. Sertçe tahtından kalktı ve gitti. Bu bir izinden çok sinirlenişin göstergesiydi. Önümüzdeki birkaç gün hava pek güzel olmayacaktı. Zeus'la birlikte diğer tanrı ve tanrıçalar da gitti. Poseidon hariç, o tahtına oturup Katelyn'e bakmayı tercih etmişti. Salon boşalınca Tumu'ya döndüm. Büyük bir heyecanla beni izliyordu. Ona doğru yaklaşınca diz çöktü ve "Anne. Ee nasılsın?" dedi. Ee mi? Bu hiç hoş bir davranış değildi. Ancak cezalandırılacak kadar da kötü değildi. Bunun küçük bir heyecan olduğu belliydi. Gülümseyip Tumu'ya kalkması için işaret verdim. Ondan metrelerce yüksekteyken önümde diz çökmesi işleri zorlaştırıyordu. Yüzümdeki gülümsemeyi bozmadan "Tumu." diyebildim sadece. Ona bakınca babasını hatırlıyordum. Onu tekrar görmek isterdim; ama bu mümkün değildi. Bu düşünceyi kafamdan atar atmaz ciddileştim. Ciddi olmam gerekiyordu. Tumu'ya doğru eğilince üzerini büyük bir gölge kapladı. Normal boyuta dönme niyetim yoktu. Gerekmedikçe. Tumu'nun gözlerine bakıp "Neden geldin? Bunun tehlikeli olduğunu biliyorsun hayatım. Ya Zeus izin vermeseydi?" dedim. Endişelenmekte haklıydım. Ağzımdan çıkan bu sözcüklerden hemen sonra bir şimşek çaktı. Güçlü bir şimşek. Başlıyordu. Zeus iki tane melezin Olimpos'a gelmesine oldukça sinirlenmişe benziyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Tumu Jackson
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
avatar

Rp Yaşı : 15

MesajKonu: Geri: Athena'nın Huzurunda   Perş. Tem. 15, 2010 4:33 am

"Neden geldin? Bunun tehlikeli
olduğunu biliyorsun hayatım. Ya Zeus izin vermeseydi?"

Annesi bunu söyledikten sonra yakınlardan güçlü bir şimşek sesi geldi.Tumu bunu Zeus'un yaptığını biliyordu.Annesine döndü ve:

"Seni görmem gerekiyordu.Neden olduğunu bende tam olarak bilrmiyorum ama içimde sana gelmemi söyleyen bir ses vardı."

Sonra biraz çekinerek:

"Acaba Kate'de içeri girebilir mi?"

diye sordu.Sonra da ekledi:

"Ben buraya onun sayesinde geldim."

Athena....
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Athena
Tanrıça
Tanrıça
avatar

Rp Yaşı : Ölümsüz

MesajKonu: Geri: Athena'nın Huzurunda   Perş. Tem. 15, 2010 5:00 am

"Seni görmem gerekiyordu.Neden olduğunu bende tam olarak bilrmiyorum ama içimde sana gelmemi söyleyen bir ses vardı." dedi Tumu. Sonra oldukça sessiz bir şekilde "Acaba Kate'de içeri girebilir mi? Ben buraya onun sayesinde geldim." dedi. Gözlerimi kapıya diktim ve salonun kapısında duran kıza baktım. Mavi gözleri parlıyodu sanki. Poseidon'a döndüm, Katelyn'e özlemle bakıyor gibiydi. Ama bu olmamalıydı. Poseidon, Katelyn ile gereğinden fazla görüşmüştü ve şimdi benim oğlumla olan görüşmemden yeni bir fırsat kazanmıştı. Bunun olamayacağınız söylemek için Tumu'ya döndüm. Gözleri umutla bakıyordu. Sanki Poseidon'un kızına aşık olmuştu. Tumu'yu üzemezdim; ama bu mümkün değildi.

"Üzgünüm hayatım." demekle yetindim. Tumu hayal kırıklığınıa uğramış gibiydi. "Buna ben karar veremem. Poseidon'un Katelyn'le görüşmek isteyip istemeyeceğini bilemiyorum." diye geçiştirdim. Aslında doğruydu. Poseidon'a baktım. İstekliydi. "Athena?" dedi bana. Şaşırmıştım, Poseidon benzen izin mi istiyordu. Gülümsedim ve "Pekala." dedim. Sonra Tumu'ya dönüp "Evet beni gördün. Soracak çok şeyin olduğuna eminim. Birkaç tanesine cevap verebilirim. Belki." dedim. Sonra tahtıma oturup Tumu'nun sormasını bekledim.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Claire Masen
Admin | Poseidon Çocuğu & Kulübe Lideri
Admin | Poseidon Çocuğu & Kulübe Lideri
avatar

Rp Yaşı : 17

MesajKonu: Geri: Athena'nın Huzurunda   Perş. Tem. 15, 2010 5:06 am

Dışarıda durmuş Tumu'yla Athena'nın konuşmalarını dinliyordum. İlk geldiğimizde ne Zeustan korkmuştum ne babama bakmıştım. Babamı ölümsüz kardeşimle kavga ettiğimden beri görmemiştim. Zaten gördüğümde de Zeus'un kızını ödürmeye çalışıyor, ben de korumaya çalışıyordum.

Tumu benim için izin isteyince merak ve umut dolu gözlerle Athena'ya baktım. Tanrıça'nın ne kadar bilge olduğunu daha onu ilk gördüğüm anda anlamıştım. Tabi ilk gördüğüm anda babamla pek anlaşamadıklarını da anlamıştım ama bunun üzerinde pek durmamıştım.

Athena gelmemi reddettiğinde hem üzüldüm hem sevindim. Üzüldüm çünkü babama hesap sormak istiyordum, sevindim çünkü aynı zamanda onu görmek istemiyordum. Ama sonra Tumu'ya baktı ve onayladı. Ben de konseyin uzak bir köşesine gidip babamı bekledim. Athena'yla Tumu özel olarak konuşmalıydı ve babamla benim konuşmamızın da onların konuşmasını bölmesine izin veremezdim.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Tumu Jackson
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
avatar

Rp Yaşı : 15

MesajKonu: Geri: Athena'nın Huzurunda   Perş. Tem. 15, 2010 5:37 am

"Evet beni gördün. Soracak çok şeyin
olduğuna eminim. Birkaç tanesine cevap verebilirim. Belki."

Tumu bunu duyduğuna sevinmişti.Sorularına sonunda cevap bulacaktı.Fakat heyecandan aklına hiç soru gelmiyordu.Sonra bir tane buldu:

"Babam senin Athena olduğunu biliyor muydu?"

sonra Athena daha cevap veremeden başka bir soru daha sordu:

"Babamı seviyor muydun?"

Son sorusu Tumu'ya biraz sert gelmişti ama yine de değiştirmedi.Athena....
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Athena
Tanrıça
Tanrıça
avatar

Rp Yaşı : Ölümsüz

MesajKonu: Geri: Athena'nın Huzurunda   Perş. Tem. 15, 2010 6:06 am

"Babam senin Athena olduğunu biliyor muydu? Babamı seviyor muydun?" dedi Tumu hızla. Hangisinden başlamalıydım ki. İlk soru iyi olabilirdi.

"Ah, Tumu. Baban benim bir Tanrıça olduğumu sonradan öğrendi. Saklamalıydım, bunu bilse sence beni sever miydi? Ben seni benimle birlikte Melez Kampı'na getirmek istediğimde açıkladım bunu babana. Baban seninle olabildiğince vakit geçirmek istediği için şimdi geldin kampa." dedim. Uzun bir açıklama olmamıştı belki; ama özdü.

"Babanı sevmiyordum. Ona aşıktım Tumu." dedim ardından. Sadece gülümsemekle yetindim. Onu ilk gördüğümdeki hali geldi aklıma. "Baban çok yakışıklıydı Tumu. O kadar kızın arasından beni seçmesi bir mucizeydi." dedim. "Sen de babana benziyorsun hayatım. En az onun kadar yakışıklısın." Böyle konuştuğuma inanamıyordum. Hiçbir kızıma bu kadar açık sözlü davranmamıştım. Oğlum'a karşı ayrı sempatim de yoktu; ama Tumu farklıydı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Tumu Jackson
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
avatar

Rp Yaşı : 15

MesajKonu: Geri: Athena'nın Huzurunda   Perş. Tem. 15, 2010 6:51 am

Tumu sonunda sorularına cevap aldığına seviniyordu.Demekki annesi babasını gerçekten sevmişti.Bu gerçekten iyiydi.Sonra aklına gelen son soruyu sordu.Aslında bu soruyu sormakta biraz çekiniyordu.Sonra cesaretini toplayıp:

"Anne acaba bana sihirli bir eşya verebilir misin?"

diye sordu.Bu soru ona çok bencilce geldiği için ekledi:

"İleride zorlu görevlerim olursa yanımda olsun diye istemiştim."

dedi.İçinden:

"Umarım annem soruma kızmaz."

diye düşündü.Athena.....
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Claire Masen
Admin | Poseidon Çocuğu & Kulübe Lideri
Admin | Poseidon Çocuğu & Kulübe Lideri
avatar

Rp Yaşı : 17

MesajKonu: Geri: Athena'nın Huzurunda   C.tesi Tem. 17, 2010 6:14 am

Kate salonun öbür ucundan babasını dinliyordu. Tanrıya saygısızlık yaptığının farkındaydı ama onu tanıyodu ve Katekyn'e de zarar vermeyeceğini biliyordu. Kızına düşkündü çünkü. Kate bunu onun yüzünden okuyabiliyordu. Onu dinlerken arasıra Tumu ile Athena'ya bakıyordu. Tanrıça aşkına kadından resmen zeka fışkırıyordu. Sonra babasına döndü ve ölümsüz kardeşine neden saldırdığını anlattı. Val.i kaçırışını, onu buluşlarını.. Bunları anlattığında Tanrı ona baktı. Kate de "Sanırım buradaki işim bitti. Tumu'yu annesine getirmiştim. Pegasusu onu götürür. Ben kampa gidiyorum, seninle konuşmak güzeldi. Tanrı Posedion." dedi. Baba yerine Tanrı Poseidon demişti.

Sonra çıkışa doğru gitti. Tumu'ya baktı ve çıktı. Beyaz Melek'i çağırıp kampa doğru uçmaya başladı..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Athena
Tanrıça
Tanrıça
avatar

Rp Yaşı : Ölümsüz

MesajKonu: Geri: Athena'nın Huzurunda   Perş. Tem. 22, 2010 11:08 pm

"Anne acaba bana sihirli bir eşya verebilir misin? İleride zorlu görevlerim olursa yanımda olsun diye istemiştim." dedi Tumu. Sihirli eşya mı? Bunu düşünmem gerekirdi ama aniden "Olabilir Tumu. Çok zeki ve cesur bir kahraman olacağından eminim." dedim. Ağzımdan sanki istemsizce çıkmıştı bu sözcükler. Artık düşünmek için fazla zamanım yoktu. Ne vermeliydim. Poseidon'un kızına aşıktı, benim yani Athena'nın oğluydu ve kamptaki birinci yılında çok fazla şeyle karşılaştı. İyi bir ödül almalıydı. Şu Poseidon'un kızı bana yardımcı olacağa benziyordu. Gözlerimi Poseidon'a çevirdim. Kızı ona sinirliydi, bu apaçık ortadaydı. Katelyn "Sanırım buradaki işim bitti. Tumu'yu annesine getirmiştim. Pegasusu onu götürür. Ben kampa gidiyorum, seninle konuşmak güzeldi. Tanrı Posedion." dedi ve salondan çıktı. Pegasusuna binip Melez Kampı'na gittiğinden emindim. Artık ondan ilham alamazdım. Hiçbir zaman böylesine zoırlanmamıştım. Oğlum'a hediye vermek zordu. Çünkü daha önce hiç oğlum olmamıştı. Kolye, yüzük, bilezik, küpe. Normalde bunlara sihir koyar ve kızlarıma verirdim. Ya da şapka. Annabeth gibi. Ancak Tumu işleri zorlaştırıyordu. Işınlanmak olabilirdi. Bir kemerle ışınlanmak, evet! Elimi kapadım ve hayal ettim. Hoş bir kemer çıktı elimi açınca. Tumu'ya uygun olduğundan emindim. Tahtımdan eğilip kemeri Tumu'ya uzattım. Hemen beline taktım ve özelliklerini söylemek için doğruldum.

"Bu kemerle ışınlanabilrsin. Ancak çok iyi odaklanman lazım hayatım. Anlayabiliyorsun değil mi? Eğer iyi odaklanmazsan ışınlanırken vücudundan bir bölüm kaybedebilirsin." bunu söylerken eşyanın tehlikeli olduğunu fark ettim. Ancak Tumu bununla baş edebilirdi. Bundan emindim. Ardından gülümsedim. "Bu odaklanma işi ne kadar uzağa gitmek istersen o kadar önemli. Yani iki metre uzağa ışınlanmak için odaklanmana gerek yok hayatım." dedim. Tumu'nun hediyesi hakkında ne düşündüğünü merak ediyordum.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Tumu Jackson
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
avatar

Rp Yaşı : 15

MesajKonu: Geri: Athena'nın Huzurunda   Cuma Tem. 23, 2010 12:28 am

Tumu Athena'dan hediye isteyince Athena biraz düşünmüş sonra eliyle bir kemer çizip onu Tumu'nun beline taktı.Sonra da kemerin özelliklerini anlattı:

"Bu kemerle
ışınlanabilrsin. Ancak çok iyi odaklanman lazım hayatım.
Anlayabiliyorsun değil mi? Eğer iyi odaklanmazsan ışınlanırken
vücudundan bir bölüm kaybedebilirsin."


Tumu hediyesine bayılmıştı.Tam istediği gibi bir hediyeydi.Tumu bunları düşünürken Athena ekledi:

"Bu
odaklanma işi ne kadar uzağa gitmek istersen o kadar önemli. Yani iki
metre uzağa ışınlanmak için odaklanmana gerek yok hayatım."

Odaklanmak Tumu için çok da zor değildi.Genellikle zihinsel odaklanma gereken bilmece-bulmacalar çözdüğü için zihnini bir noktada tutabiliyordu.Bu özelliği onu çoğu melezden ayırıyordu.Sonra Athena'nın bir cevap beklediğini anlayıp:

"Teşekkürler anne.Bu hediyeni hep saklıyacağım.Eminim ileride işime yarayacaktır."


dedi ve annesinin önünde eğilerek bir kez daha selam verdi.Sonra aynı işlemi Poseidon'a doğru da yaptı ve Odadan dışarı çıktı.Sonra acaba kemer işe yarıyormu denemek için asansörün çıkış kapısına doğru odaklandı ve:

"Puff"


Bir anda asansörün kapısının önündeydi.Tumu bunun müthiş bir şey olduğunu düşündü.Hemen asansöre binip Z yani Zemin kat düğmesine bastı.Bir iki dakika sonra zemindeydi.Oradaki görevliye el salladı ve binadan dışarı çıktı.

Kuytu bir yere gidip Melez kampına odaklanmaya başladı.Sonra bir anda kendini Klübelerin olduğu açık alanda buldu.Mutlu bir şekilde klübesine gitti.


Rpout:Galiba rp bitti.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Athena'nın Huzurunda
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Melez Kampı Rpg :: Melez Kampı Dışında :: Empire State Binası/Olimpos-
Buraya geçin: