Melez Kampı Rpg
İstisna gün^^ 5v59vo
Melez Kampı Rpg
İstisna gün^^ 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

İstisna gün^^

4 posters
YazarMesaj
Charlotte Carslien
Afrodit Çocuğu
Afrodit Çocuğu
Charlotte Carslien

Rp Yaşı : 18

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Ptsi Tem. 19, 2010 8:34 am

Néverrsâ benliğini kaybetmişti. Manevi kardeş'iyle bile uğraşmak sıkıcı geliyordu. Hiç bir şey yapmak istemiyordu, nefes almakta zorlanıyor hatta kalbi sıkışıyordu. Ender rastlanan ruh hallerinden birine bürünmüştü bugün... En değerli varlığının, sahip olduğu en mükemmel kişiyi kaybetmeyi sindiremiyordu. Olamazz..! Bu olmuş olamaz. Bana... bana bunu yapamaz! diye düşündü. Onu sonsuza kadar bekleyeceğine söz vermişti halbuki peki neden sözünde durmamıştı? Onu anlayan tek insandı o. İçindeki birbirinden farklı yüzleri tanıyan kişiydi. Anlatmadan sorununu anlayabilen birisiydi. Kendisini kendinden daha iyi tanıyan ve sevendi. Yaşama sebebiydi belki de... Birbirlerini tamamlayan iki eşsiz parçaydılar. O paylaşmak istemediğiydi. Öyle ki bazen hiç kimsenin onu görmemesini, dinlememesini, kimsenin ona hayran bir şekilde bakmamasını istiyordu. Yıldızlar kadar büyük ve parlak, asla sona ermeyecek bir aşkları vardı. Yada o öyle sanıyordu...
"O bana yıldızlardan bahsederken, ben gözlerimin parıltısını anlattığını zannederdim..." düşüncelerini sesli ifade etmesinin anlamını kendisi de bilmiyordu -bunu umursayacak durumda değildi zaten-.
"...kalbimden tutup beni yeryüzünün kalabalık ve gürültüsünden göklerin sessizliğine çıkarırdı..." Eski günleri hatırlayınca göz pınarlarının yavaşça dolmaya başladığını anlamıştı. Şimdi o günlere özlem mi duymalıydı?
"Belki de onu o kadar çok seviyordum ki, onun beni sevip sevmediğini göremiyordum..." Bu düşünceyi elinden geldiğince kafasından uzaklaştırmaya çalışmıştı. Her şeye rağmen kendisini hiç sevmemiş olabilir miydi?
"Meğersem her zaman kendimi kandırmışım!" Göz kapakları ağırlaşmaya başladığında arkadan gelen çıtırtıyla yerinden irkildi. Eğer orada biri varsa ve söylediklerimi duyduysa diye düşünmüştü. Şimdi sesli düşündüğü için içten içe lanetler okuyordu. Bir çırpıda göz yaşlarını saklamaya çalıştı. Ne var ki artık çok geçti...
"Merhaba Néverrsâ..."
Claire Masen
Admin | Poseidon Çocuğu & Kulübe Lideri
Claire Masen

Rp Yaşı : 17

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Ptsi Tem. 19, 2010 8:50 pm

Kate, Olimpos macerasından sonra rahatlamak için Long Island Kıyısına gidiyordu. Tumu hala annesiyle birlikteydi ve biraz daha orada kalırsa gittiği fark edilicekti. Tam ilerlerken konuşan birinin sesini duydu. Bu sesi tanıyrdu ve duymasını isteyeceği ilk on sese girmeyeceği kesindi. Bir süre durup onu dinledi.

"O bana yıldızlardan bahsederken, ben gözlerimin
parıltısını anlattığını zannederdim..."

"...kalbimden tutup beni yeryüzünün kalabalık ve
gürültüsünden göklerin sessizliğine çıkarırdı..."

"Belki de onu o kadar çok seviyordum ki, onun beni
sevip sevmediğini göremiyordum..."
Meğersem her zaman kendimi kandırmışım!"

N
éverrsâ orada durmuş,, içini döküyordu. Ama niye buraya gelmişti ki? Kate dayanamayıp saklandığı yerden çıktı. Kuzeni onu duymuş gibi birden ona döndü.Yüz ifadesinden düşüncelerini sesli söylediği için lanet okuduğu belli oluyordu. Kate ona yaklaştı ve "Merhaba Néverrsâ" dedi.
Charlotte Carslien
Afrodit Çocuğu
Afrodit Çocuğu
Charlotte Carslien

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Ptsi Tem. 19, 2010 10:39 pm

İşte yakalanmıştı. Hemde bir Poseidon çocuğu olan Kate'e... Göz yaşlarından dolayı gözleri buğulanmıştı ama karşısındaki seçebilmesi o kadar da zor değildi.
"Merhaba Kate..." Ona yakalanığı için sevinsin mi üzülsün mü bilemiyordu. Aralarının pek iyi olduğu söylenemezdi. İsterse bütün kampa dedikoduyu yayabilirdi -ki bu an meselesiydi-. Napacağını şaşırmış bir şekilde öylece kala kalmıştı. Yine de olay büyümeden kontrol altına almalıydı. Başka bir facia daha çekecek durumda değildi.
"Hiç havamda değilim benle uğraşmaya kalkma sakın!" Ne olur ne olmaz ben tedbirimi almalıyım diye düşünmüştü. Kate'ye gözü kapalı inanması sadece aptallık olurdu...
Claire Masen
Claire Masen

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Ptsi Tem. 19, 2010 10:44 pm

"Merhaba Kate..." biraz dalgın
görünüyordu.Kate her ne kadar onu sevmese onun için üzüldüğünü hissetti.
Bu kampta herkesin bir sorunu vardı galiba. Sonra ona baktı. O bakar bakmaz
Néverrsâ "Hiç havamda değilim benle uğraşmaya kalkma sakın!" diye bağırdı. Kate ona üzgün gözlerle baktı. Babasıyla kavgasından sonra bir de Hades kızıyla uğraşamazdı zaten. "Merak etme, benim de havam yok. Buraya sadece rahatlamaya geldim." dedi.

Bunu dedikten sonra kumsala doğru ilerledi. Kızın ayak seslerini duyabiliyordu.
Charlotte Carslien
Afrodit Çocuğu
Afrodit Çocuğu
Charlotte Carslien

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Salı Tem. 20, 2010 1:10 am

Kate, kumsala doğru yürümeye başladığında ayaklarının istemsiz bir şekilde onu takip etmeye başladığını farketmişti. İşin aslı dertleşecek birine ihtiyacı vardı. Kate'in de havası olmadığına göre neden olmasın? diye düşündü. Şuan karşısındaki kişinin kim olduğunun onun için önemi yoktu. Sadece birine içini dökmeye ihtiyacı vardı. Bu kişi Poseidon'un kızı bile olsa razıydı...
"Senin de mi sorunların var Kate? Hemde beni umursamayacak kadar büyük sorunların?" Néverrsâ bu duruma düştüğüne hala inanamıyordu. Herkesin yanında ona değer veren bir dostunun olması gerekmez miydi? Peki neden kendisinin böyle bir kimsesi yoktu. Kate'i kıskanmaya başladığını anladı. Onun şuan konuşabileceği bir sürü insan vardı. Peki ya kendisinin? İmkansız diye bir şey yoktur diye iç geçirdi. Belki de Kate ile ne kadar iyi anlaşmasalarda bu durum değişebilirdi. Kate'in ona ihtiyacı olmayabilirdi fakat Néverrsâ'nın birine ihtiyacı olduğu kesindi.
"En az senin beni umursamayacak kadar büyük olan sorunların kadar büyük sorunlarım var..."
Claire Masen
Claire Masen

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Salı Tem. 20, 2010 1:18 am

Senin de mi sorunların
var Kate? Hemde beni umursamayacak kadar büyük sorunların?" diyince Kate bir süre sustu. Sonra ona bakarak
"En az senin beni umursamayacak kadar büyük olan
sorunların kadar büyük sorunlarım var..." dedi. Bunu yaptığına inanamıyordu. Çevresinde derdini anlatabileceği onca kişivarken gelmiş Hades'in kızına derdini anlatmayı planlıyordu.

Sonra ona baktı.
Néverrsâ'nın ondan daha beter olduğu her yerden belliydi. Döndü ve ona "Sorun ne?" diye sordu.
Charlotte Carslien
Afrodit Çocuğu
Afrodit Çocuğu
Charlotte Carslien

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Salı Tem. 20, 2010 1:28 am

Kate'nin yanına yetiştiğinde derin bir nefes almıştı. Anlatıp anlatmamak arasında tereddütte kalmıştı.
"Aldatıldım!" Ağzından dökülen kelime kulağına iliştiğince iğrenerek gülümsemişti. Duyguları karman çorman olmuştu. Ne düşüneceğini nasıl davranacağını bilemez hale gelmişti. Söylediği gerçeği kendisi henüz kabullenememişti bile...
Kate'in yüz ifadesinden daha farklı bir sorun beklediği anlaşılıyordu. Fakat onun beklediği sorun daha önemsiz bir sorundu. Belki de bir Hades kızının, yani benim aldatılma ihtimalinin olmadığı düşünüyordu diye iç geçirdi.
Claire Masen
Claire Masen

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Salı Tem. 20, 2010 3:36 am

"Aldatıldım!" Kate bunu duyuncaşok oldu. Bu kızı. Bu kızı bu kadar üzen şey aldatılmak mıydı? Gerçi düşününce onun sorunu da çok büyük değildi. Babasıyla kavga etmişti. Ama bu onun için önemliydi. Bu yüzden aldatılmak da onun için önemli olmalıydı.

Ona baktı. "Sen. Sen biri seni aldattığı için mi ağlıyorsun?
Néverrsâ sesi aldatan melez salağın tekiymiş. Yani tamam pek iyi anlaşmayız ama biri tarafından aldatılmak kötüdür. Üstelik bak bize 3 büyüklerin çocuklarındanız. En güçlü melezleriz. Seni aldatan çocuk, kaybetmiş olur. Seni kaybetmiş olur. Açıkçası eğer erkek olsaydım ve seninle çıkıyor olsaydım seninle çıktığım için kendimle gurur duyardım. Yani sen kendini bir zavallı için mi bu kadar üzüyorsun?" dedi. O çocuğa sinirlenmişti. Nasıl bir salak bunları yapabilirdi. En güçlü melezlerden birini aldatabilirdi. Ona baktı. Kate'den aldığı destek karşısında şaşırmış görünüyordu. Bunu görünce Kate gülümsedi ve önüne döndü.
Charlotte Carslien
Afrodit Çocuğu
Afrodit Çocuğu
Charlotte Carslien

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Salı Tem. 20, 2010 5:23 am

Kate'in söylediği her kelimeyle birlikte göz yaşları kontrolden çıkmaya başlamıştı. Kendi hakkında böyle düşündüğüne içten içe şaşırmıştı. Duygularını dışa vurmadığı kesindi. Néverrsâ ondan sonra ilk defa biriyle içinden geldiği gibi konuşamıyordu. Kate'in yanında içinddeki maskelerden her hangi birini takma ihtiyacı hissetmemişti ilk defa...
"Zavallı mı? Ahh keşke bende onun için böyle düşünebilsem. O zaman kalbim bu kadar acımazdı. Hayatımda hiçbir şeyi O'nu istediğim kadar istememişimdir. Şimdi istersem onu da beni aldattığı kişiyi de öldürebilirim değil mi? Çünkü onlar insanlar, biz Üç Büyüklerin çocukları karşısında ne kadar şansları olabilir ki? Ama benim isteğim bu mu sence? Ben bana değer vermesini diliyorum. En az benim ona beslediğim aşk kadar beni sevmesini... İmkansızı istemek saçmamı?" İlk defa bir olay karşısında bu kadar darmadağın olmuştu. Kate cevap verme fırsatı bulamadan kulağına tanımadığı başka bir ses ilişmişti.
"Aşk Tanrının hiçbir zaman çözülmeyecek bir bilmecesidir. Aşk Tanrının kimseyle paylaşmadığı sırrıdır" Ahhh bir bu eksikti lanet olsun..! diye düşündü. Bütün o konuşmalarını duyan kişi kim bilir kimdi? Hemen arkasını döndüğünde etrafta kimseyi görememişti. Kate'de hızla çevreye göz gezdirdi. İster istemez onunda endişelendiği her halinden belli oluyordu.
"Peki ya sen çözdün mü?" Kate sesi bir daha duyabilmek için olsa gerek konuşmayı devam ettirmişti. Kim olduğunu anlamaya çalışıyordu.
"Onu çözemezsin ki; o sadece yaşanır. Çözmeye kalkışan elinden kaçırır. Onu hapsetmeye çalışan kendini hapsetmiş olur. Aklın kısır döngüsüne girmez o." Ses hala tanımadıktı... Néverrsâ kaşlarını çattı ve gözlerini kapattı. Düşünüyordu, sesin kime ait olabileceğini bulması gerekiyordu. Gözünü tekrar açtığında karşısında yüzünü seçemeyeceği bir uzaklıkta bir erkek silüeti duruyordu...
Claire Masen
Claire Masen

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Salı Tem. 20, 2010 5:38 am

Kate şimdi ayağa kalkmış ilerideki erkek silüetine bakıyordu. Ama çocuk sanki onlara inat orada duruyordu. Kate o mesafeden bile onun gülümsediğini görebiliyordu. Néverrsâ'ya döndü ve oturdu. "Sence kim olabilir? Onu daha öncehiç görmemiştim." bunu fısıldayarak söylemişti.

Sonra kendine geldi ve çocuğa tekrar baktı.
Néverrsâ hla şaşkın gözüküyordu. Kate ayağa kalktı, sonra çocuğa dönerek "Neden buraya gelmiyorsun? O bilge sözlerini buradan söylesen ölmezsin değil mi?" dedi. Çocuk bunu duyunca yine gülümsedi, yine de durduğu yerden onların yanına doğru yürümeye başladı.
Eddy Neveen Schwartz
Hermes Çocuğu
Hermes Çocuğu
Eddy Neveen Schwartz

Rp Yaşı : 16

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Salı Tem. 20, 2010 6:02 am

Yavaş adımlarla ileride duran iki meleze doğru yürümeye başlamıştı. Acelesi yoktu, fakat bir yandan da Melez Kampı'nda tanışacağı ilk melezler bu iki kız olduğu içinde heyecanlanıyordu. Konuşmalardan anladığı kadarıyla kızlardan biri aşk acısı çekiyordu. Diğeri de onu teselli ediyordu. Aralarının pek iyi olduğu söylenemezdi. Fakat şuan ikisinin de sorunlarını paylaşacak birine ihtiyacı olduğundan çok iyi dostmuş gibi görünüyorlardı.
"Merbaha ben Eddy Neveen Shwartz. Melez Kampına yeni geldim ve tanıştığımıza sevindim" Kızların ikiside inanılmaz bir güzelliğe sahiptiler. Bir tanesi mavi gözleri ve bembeyaz pamuksu teni çok hoş bir uyum oluşturmuştu. Sarı dalgalı saçları çok uzun sayılamazdı. Dudaklarının rengi kırmızıdan çok pembeyinin tonlarındaydı. Diğer kız ise kızıl saçları ve kırmızı dudakları aynı tonlardaydı. Saçları omuzlarına dökülmüştü. Beyaz pürüzsüz bir cilde sahipti. İkiside etrafına muhteşem bir güç yayıyordu...
Claire Masen
Claire Masen

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Salı Tem. 20, 2010 6:29 am

Çocuk yanlarına geldiğinde Kate çocuğun Hermes klübesinden olduğunu anladı. Çünkü çocuk tıpkı Hermes'e benziyordu. Onlara yeterince yaklaştıktan sonra "Merbaha ben Eddy Neveen Shwartz. Melez Kampına
yeni geldim ve tanıştığımıza sevindim" dedi.

Kate bunu dedikten sonra çocukların onları süsdüğünü fark etti ve bu onu biraz rahatsız etti. Sonra eski dost canlısı kişiliğine bürünüp gülümsedi. "Merhaba, ben Katelyn Fleur Lefepre. Poseidon'un çocuğu, klübe lideri, pegasus eğitmeniyim." bir süre durup bekledi. "Rütbelerin bir önemi yok tabii." diye ekledi. Sonra geri çekilip Eddy'nin
Néverrsâ ile tanışmasını bekledi.
Charlotte Carslien
Afrodit Çocuğu
Afrodit Çocuğu
Charlotte Carslien

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Salı Tem. 20, 2010 8:13 am

Kate kendini tanıttıktan sonra sıra kendisine geldiğini anladı. Çocuk uzun boylu ve kaslıydı. Kahverengi saçları, yeşil gözleri ve beyaz bir teni vardı. Karşısında görmeyi beklediği tipin böyle bişey olmadığı kesindi. Ama karşısına bu çocuk çıktığına sevinmişti.
"Néverrsâ Gsâtdx Jéqnahuxx ve Hades'in kızıyım..." Bunu her zaman gurur duyarak söylemişti. Fakat şimdi söylerken adeta duygusuzdu.
" Tanıştığımıza sevindim Nivâ umarım böyle demem sorun olmaz ve Kate" Çocuk masumca gülümsemişti. Onun için kimin çocuğu olduğun farketmiyordu belki de...
"Hayır sorun yok Edd... " Kate şok olmuş bir ifadeyle kendisini süzdüğünde asla yapmayacağı bir şeyi yaptığını fark etmişti.
"Yok mu?" Kate'in hala kafası karışık görünüyordu.
"Sorun şu ki ben lakap takmayı ve lakap takılmasını sevmem. Fakat şuan hoşuma gitti o yüzden sorun yok Kate..."
Eddy Neveen Schwartz
Hermes Çocuğu
Hermes Çocuğu
Eddy Neveen Schwartz

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Salı Tem. 20, 2010 10:44 am

"Sorun şu ki ben lakap takmayı ve lakap takılmasını sevmem. Fakat şuan hoşuma gitti o yüzden sorun yok Kate..." Nivâ'nın gizemli biri olduğu her halinden anlaşılıyordu.
"Vayy demek istisna gündeyiz Nivâ! Bugün tanışmış olmamız muhteşem..." Kendisini faylasıyla şanslı hissetmişti. Melez Kampı'na bugün katıldığı için çok mutluydu. Özel insan olmuştu. Burada gerçekten kalıcı dostluklar kurabilirdi. Melezler sahte veya yapmacık davranmıyorlardı. Dışardan nasıl görünüyorlarsa öylelerdi -istisnalar hariç-.^
"Ee Kate senin sorunun ne?" Nivâ'nın konuyu kapatmış olması iyi miydi kötü müydü bilmiyordu...
Claire Masen
Claire Masen

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Çarş. Tem. 21, 2010 12:16 am

"Ee Kate senin sorunun ne?" Néverrsâ'nın bu sorusu Kate'i yaşadığı şaşkınlıktan çıkardı. Aynı zamanda tüm üzüntüsü ve öfkesi geri döndü. Onlara baktı. "Sana önemsiz gelebilir ama babamla kavga ettim. Açıkçası bir Valentine'yle yüzerken ölümsüz kardeşim onu kaçırdı. Ben de kardeşimle kavga etmeye başladım. Valentine ona bir şimşek yolladı. Biliyorsun o Zeus'un kızı. Bunun üstüne babam onu öldürmeye çalıştı ben de onu korudum. Ve babam beni de öldürmeye çalıştı." dedi. Bunları anlatırken ayakları onu taşıyamamış ve kumsala oturmak zorunda kalmıştı. Gözlerinden yaşlar geliyordu. "Babam o güne kadar hep beni korumuştu, bana çok düşkün olduğunu ve geçen 15 yıldan sonra artık beni bırakmayacağını söylemişti. O gün tüm dediklerini yalan çıkardı ve güya düşkün olduğu kızını öldürmeye çalıştı. Ben ona anlatmaya çalıştığımda beni dinlemedi bile. En son Olimpos'ta onu gördüm ve sırf yaptıkları yüzünden artık onu sevmediğimi söyledim. Sırf onun yüzünden ben kaç ay sudan uzak kaldım. Hiçbir şekilde yüzmedim." dedi ve ellerini yüzünün arasına alıp ağlamaya devam etti.

Bu kampta kalanlar Poseidon Çocukları için suyun anlamını ve ondan uzak kalamadıklarını, güçlü olmak için suya ihtiyaç duyduklarını bilirdi. Bu yüzden sudan uzak kalmak Kate gibi melezler için bu dünyadaki en berbat şeydi ve Kate sırf babası yüzünden sudan uzak kalmıştı. İşte bu yüzden babasından nefret ediyordu.
Charlotte Carslien
Afrodit Çocuğu
Afrodit Çocuğu
Charlotte Carslien

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1C.tesi Tem. 31, 2010 12:45 am

Kate'in söyledikleri karşısında şaşkınlığını gizleyememişti. Bir Poseidon çocuğunun sudan uzak durması oldukça zordu. Buna nasıl dayanabiliyor acaba? diye düşündü. Valentine için kendini tehlikeye atması onun için tam bir delilikti. Zeus'un çocuğu için neden babasını karşısına almıştı ki...
"Kate kendi benliğini inkar edemezsin. Sudan uzak duramazsın. Çektiğin ızdırabı düşünemiyorum bile... Suya olan hasretin hiçbir zaman bitmeyecek. Ve en önemlisi sudan ne kadar uzak durursan gücünü o kadar kaybedeceksin. Babana kızgın olabilirsin fakat kendini bu şekilde cezalandıramazsın" Kate'in gözlerinin derinliklerinde çektiği acıyı görebiliyordu. Buna dayanması ne kadar mümkündü ki?
Claire Masen
Claire Masen

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Paz Ağus. 08, 2010 9:15 am

"Kate kendi benliğini inkar edemezsin. Sudan uzak
duramazsın. Çektiğin ızdırabı düşünemiyorum bile... Suya olan hasretin
hiçbir zaman bitmeyecek. Ve en önemlisi sudan ne kadar uzak durursan
gücünü o kadar kaybedeceksin. Babana kızgın olabilirsin fakat kendini bu
şekilde cezalandıramazsın" dediğinde Kate hiçbir şey söyliyemedi. Sonra ona baktı. "Zaten artık uzak duramıyorum." dedi. Başka bir şey de söylemedi.

Bir süre sessizce oturduktan sonra yeni tanıştıkları meleze dönerek "Sen kimin çocuğuyum demiştin?" diye sordu. Bunu sadece konuyu dağıtmak için yapıyordu.
Eddy Neveen Schwartz
Hermes Çocuğu
Hermes Çocuğu
Eddy Neveen Schwartz

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Paz Ağus. 08, 2010 8:24 pm

"Hermes'in çocuğu olduğumu düşünüyorlar" Edd, kızların konuşmalarını yorum yapmadan dinlemişti. İkisinin arasında nasıl bir bağ olduğunu çözmeye çalışıyordu. Ama bütün gözlemleri sonuçsuz kalıyordu. Fazla gizemlliydiler. Onlar anlatmadığı sürece aralarındaki ilişkiyi çözmek nereneyse ımkansızdı. Bir cümlesinden sonra kesin düşmanlardı diye düşünüyordu. Başka bir cümlede de oldukça iyi anlaşan dostlar diyordu.
"Hmm..." Kate'in aslında bu soruyu sormadan onun hangi kulübeye ait olduğunu bildiğine neredeyse emindi. Demek ki rahatsız olmuştu ve konuyu kapatmak istemişti. Bir anda bu kişinin kendi olduğunu anladı.
"Rahatsız ettiysem gidebilirim siz rahatça dertleşin..."
Charlotte Carslien
Afrodit Çocuğu
Afrodit Çocuğu
Charlotte Carslien

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Paz Ağus. 08, 2010 10:40 pm

"Yok hayır yani ben rahatsız olmuyorum ama Kate'i bilemem..." Néverrsâ bu yeni çocuğa diğerlerinden daha farklı davrandığını farketmişti. Yıllardır oturan karakteri bu çocuğa karşı işlemiyordu sanki... Belki de bugün tanıştığımız içindir diye düşünüyordu. Zaten bunun başka bir açıklaması olabilir miydi ki? Ne olursa olsun artık çok geçti... Şu ana kadar nasıl davrandıysa öyle davranmaya devam etmek zorundaydı. Belki de çevresinde kazanacağı dostlardan biri Edd olabilirdi. Bunu istiyordu.
"Sevindim Névâ... Kate seni rahatsız ediyor muyum?" Kate'in bedeni burdaydı fakat ruhu kim bilir neredeydi. Gözleri çok çok uzaklara kilitlenmişti. Deniz, gözlerinin rengini kendiyle aynı renk yapmıştı. Onun ne kadar acı çektiğini görmemek mümkün müydü?
"Kate iyi misin?"
Claire Masen
Claire Masen

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Paz Ağus. 08, 2010 10:48 pm

İkisi de bir şeyler konuşuyordu ama Kate dinlemiyordu. Denize bakıyordu. Baktıkça da babasıyla olan kavgasını, sudan uzak kaldığı zamanlarda çektiği acıyı hatırlıyordu. Birden kendi ismini duydu ve ikisine baktı. "Özür dilerim.. Duymadım ne dediniz?" dedi. Ardından ikisinin yüzünde de üzgün ve anlayışlı bir ifade belirdi. Kate bundan biraz rahatsız oldu. "Şu yüz ifadesini yapmayı keser misiniz? Gerçekten rahatsız edici." sonra tekrar denize döndü.

Sonra Eddy'e dönerek "Bu arada beni hiçbir şekilde rahatsız etmiyorsun. Hatta burada olmandan mutluyum, dostlar bana her zaman iyi gelir. Üstelik senin gibi filozoflarsa." bunu söyledikten sonra gülümsedi. Diğerleri de rahatlamış bir ifadeyle gülümsedi.
Tumu Jackson
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
Athena Çocuğu & Kulübe Lideri
Tumu Jackson

Rp Yaşı : 15

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Paz Ağus. 08, 2010 11:20 pm

Tumu annesinden yeni dönmüştü.Oldukça yorgun ama aynı zamanda mutluydu.Mutlu olmasının nedeni annesini görmüş olması ve dahası ondan ışınlanmayı sağlayan sihirli bir kemer almış olmasıydı.Yorgun olmasının nedeni ise bu kemer le ışınlanmak oldukça dikkat gerektiriyordu.

Biraz dinlenmek için Long Island Koyu'na gitmeye karar verdi.Deniz kenarına bir kaç metre kalmıştı ki konuşmalar duydu.Önce konuşan sesleri tanıyamadı ama sonra birinin Kate olduğunu farketti.Kate:

"Bu
arada beni hiçbir şekilde rahatsız etmiyorsun. Hatta burada olmandan
mutluyum, dostlar bana her zaman iyi gelir. Üstelik senin gibi
filozoflarsa."

Tumu acaba Kate kimle konuşuyor diye düşünürken aklına onu şaşırtmak için iyi bir fikir geldi.Ve tam Kate'in yanına ışınlanmak için konsantre oldu.Bir kaç saniye sonra kendini Kate'in yanında buldu.Ondan başka kampta bir iki kez gördüğü Hades'in kızı ve Hermes'in oğlu vardı.Kate...
Claire Masen
Claire Masen

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Paz Ağus. 08, 2010 11:26 pm

Kate bir anda yanında bir şey hissetti. O anın şokuyla küçük bir çığlık attı sonra gelenin Tumu olduğunu gördü. Ona yarı şaşkın yarı sinirli bir ifadeyle bakıp "Sen buraya ne zaman geldin?" diye sordu. Sonra sinirini boşverip diğerlerine baktı. İkisi de şaşkındı.

Kate Tumu'ya döndüğünde giysilerinde daha önce görmediği bir şey fark etti. Bir kemer.. Tumu'ya baktı. Ardından tekrar kemere. Sonra "Aman Tanrılarım! Tumu annen sana sihirli eşya vermiş!" diye heyacanlı bir şekilde konuştu. Sonra diğer iki meraklıya dönerek biraz utangaç bir şekilde-neden utandığını o da bilmiyordu- "Şeey Tumu benim sevgilim." dedi.
Eddy Neveen Schwartz
Hermes Çocuğu
Hermes Çocuğu
Eddy Neveen Schwartz

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Paz Ağus. 08, 2010 11:29 pm

"Kate'in sevgilisini tanımak büyük bir onur..."
"En azından hala şaka yapıbiliyor. Bu iyi bişey..." Ve Kate'in gülümsemesine karşılık vermişti. Göz ucuyla baktığında Névâ'nında hafifçe gülümsediğini farketmişti. Sonra yüzünü komik bir ifadeye soktu ve göz kırptı.
"Gerçekten böyle düşündüğünüze sevindim. Ve beni dost olarak gördüğünüze..." bu konuda şaka yapmıyordu. Onların böyle düşünmesi onu içten içe rahatlatmıştı. Yeni dostlar edinmek her zaman eğlenceliydi.
"Tabi ki filozof..." Kate'in morali az da olsa yerine gelmişe benziyordu. Biran için belki de sorunlarını unutmuştur diye düşündü. Böyle olmasını umuyordu. Onun hakkında böyle düşünülmesini dilemişti her zaman...
"Evett ilginç gelebilir ama bende dost olarak görüyorum sanırım. Dur bi düşüneyim hayatım boyunca edindiğim sanırım 3. dostumsun..." Ve bir kahkaha patlatmıştı Névâ. Haline ya acıyor yada seviniyordu. Sanırım bunu ayırt etmem mümkün değil diye düşündü. Ama Névâ'nın düşüncelerini duyunca attığı sevinç kahkahasına kendiside şaşırmıştı. "Ve Kate bunu söylerken ne kadar utandığımı tahmin edemezsin ama 2. dostum olarak seni görüyorum. Yani bu ne kadar doğru bilmiyorum ama bugün hayatımın istisna günü..." Eddy nefesini tutmuş pür dikkat olanları izliyordu. Kate'in tepkisini en az Névâ'nın ki kadar o da merak ediyordu...
Claire Masen
Claire Masen

İstisna gün^^ Empty
MesajKonu: Geri: İstisna gün^^   İstisna gün^^ Icon_minitime1Çarş. Ağus. 25, 2010 9:47 am

Kate ağzı bir karış açık Névâ'ya şaşkınlıkla baktı. Bugün gerçekten de tuhaf şeyler oluyordu. Ardından ona gülümsedi. Aslında böyle dostları oldukça böyle sorunları kim takardı ki. "Evet, bugün gerçektende biraz tuhaf bir gün oldu. Seninle dost olacağmı hiç düşünmezdim Névâ.. Ya da yeni bir dost edineceğimi" sonra gülümsemesini biraz daha genişletip "Ya da sevgilimin sihirli bir eşya alacağını ama seni uyarıyorum Tumu sakın beni o şele ikidebir ortaya çıkıp korkutma yoksa fark etmediğin bir anda sırılsıklam olabilirsin" bunları birazcık alaycı bir ifadeyle söylemişti.

Bir süre sessiz kaldılar ama bu o rahatsız sessizliklerden değildi. Ya da Kate'e öyle geliyordu. En sonunda dayanamayıp "Eğer konuşcak bir şey kalmadıysa ben klübeme gidip güzeel bir uyku çekicem" dedim ve meraklı gözlerle-biraz da uykulu- baktım.

İstisna gün^^
1 sayfadaki 1 sayfası