Melez Kampı Rpg
Dolaşırken 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Dolaşırken 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

Dolaşırken

YazarMesaj
Angelina Alex Ross
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Angelina Alex Ross

Rp Yaşı : 15

Dolaşırken Empty
MesajKonu: Dolaşırken   Dolaşırken Icon_minitime1Paz Ağus. 15, 2010 12:01 am

Rp yeri : Orman
Görev 9(ormanda rp yapılacak)
Katılacaklar:Angela Alex Ross

Güneş çok fazla yakıcıydı.O yüzden koşar adım okçuluk alanına gidiyordum.Antreman yapmam gerekiyordu.Kendimi güneşe o kadar çok kaptırmışım ki ağaçlık bir alana girdiğimi ancak güneşi ağaçların arasında kaybettiğim zaman anladım.Etrafıma bakındım.Her yerde ağaç vardı.Aslında bu kötü bir olay değildi ama şaşırmıştım.Sanırım yolumu kaybetmiştim.Yazık bana diye düşünmeden edemedim.Buraya geledi 1 hafta olmuştu ama hala yolları ezberleyememiştim.Derin bir iç çektim.Ağaçların ve çiçeklerin kokusu içime doldu.Çok güzeldi.''Keşke burayı daha önce bulsaymışım''Kaybolmuştum ama bunu bulmak olarak nitelendirmek hoşuma gidiyordu.Buraya ilk geldiğimde birçok kez yolumu kaybetmiştim.Kederle iç çektim.''Sanırım hiç akıllanmayacağım''Havaya baktım.Antremana geç kalacaktım.Ve okçuluk eğitmeni beni bu sefer gerçekten keserdi.Burdan çıkmak istemiyordum ama başka çarem de yoktu.Yana yakıla çıkışı aradım.Arada bir sinirleniyor ve ayağımı hızla yere vuruyordum.Tam nadir rastlanan öfkeme yakalanmak üzereydim ki...Bir ses duydum,Etrafıma bakındım.Kimseyi göremeyince daha dikkatli dinlemeye başladım.Bu sesi tanıyordum.Ok sesiydi bu.Nerde duysam tanırdım bu sesi.Koşturarak sesin geldiği tarafa yöneldim.Ve okçuluk eğitmenini beni beklerken buldum.''Şimdi yandım''Gerçekten yanmıştım.Eğitmenin suratında beni heran öldürebileceğine dair ifade okunuyordu.Hemen kaybolduğumu söyleyecektim ama ağzımda kaldı bu bahaneyi her zaman kullanıyordum.Malesef bu gerçek bir bahaneydi.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/

Dolaşırken
1 sayfadaki 1 sayfası