Melez Kampı Rpg
Kulübede 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Kulübede 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

Kulübede

2 posters
YazarMesaj
Tiffany Pearson
İnsan
İnsan
Tiffany Pearson

Rp Yaşı : 13

Kulübede Empty
MesajKonu: Kulübede   Kulübede Icon_minitime1Çarş. Ağus. 25, 2010 1:34 am

İçerisi temizdi. Bir o kadar da sessiz... Kimse yoktu. Tiffany eşyalarını rahatça yerleştirebilirdi. Gerçi yerleştirecek bir eşya da yoktu... 3-5 tişört, kot pantolon, eşofman bir de 1-2 tane kapüşonlu hırka... Tabi 2-3 tane de spor ayakkabı ve bot vardı. Elindeki çantaya baktı. Sonra Afrodit kızlarını düşündü. En başından beri annesinin kim olmadığını biliyordu: Afrodit! Afrodit kızları bakımlı, modaya göre hareket eden, elinden aynası düşmeyen tipte kızlardı. Ama mini etek ve topuklu ayakkabı giyinmek onun tarzı değildi.

Boş yatağı bulması kolay oldu. Diğerlerinin sağında solunda dolu olduğunu bildiren eşyalar vardı. Bıraktı çantasını, elleri başının arkasında sırtüstü uzandı yatağa. Kulaklıklarını taktı, gözlerini kapattı. Düşünüyordu. Bir ara düşünmeyi bıraktı ve müziği dinledi. Selena Gomez'in Naturally şarkısını dinliyordu.

...You are the thunder and I'm the lightning / And I love the way you know who you are / And to me it's exciting...

Bir yandan dinleyip bir yandan mırıldanıyordu. Şarkı bitti ve yenisi başladı. Bu da Anya Marina'dan Whatever You Like isimli şarkıydı. Tiffany Gossip Girl'de duymuştu bunu.

...Stacks on deck / Patron on ice / And we can pop bottles all night / Baby you can how whatever you like...

Tam o sırada bir ses duydu ve kapıya baktı. Biri vardı. Arkadan ışık vurduğu için yüzü gözükmüyordu. 'Kesin kardeşlerimden biri...' diye düşündü. Ayağa kalktı, ona doğru yürüdü.

"Merhaba, ben Tiffany." derken elini uzattı. Bir an düşündü ve sonra ekledi. "Eee... Ne zamandan beri kapının önünde... duruyorsun?" Bunu söylerken bir yandan da şarkı söylerken onu dinlememiş olmasını umut etti.
Adrienne Adline Pullemmer
Demeter Çocuğu & Kulübe Lideri
Demeter Çocuğu & Kulübe Lideri
Adrienne Adline Pullemmer

Rp Yaşı : 17

Kulübede Empty
MesajKonu: Geri: Kulübede   Kulübede Icon_minitime1Salı Ağus. 31, 2010 4:09 am

Odama geldim ve ilk defa bu kadar kalabalık olduğunu gördüm. Kulübe lideriydim ve bu halimden çok mutluydum. Neyse konumuza dönelim. Kız odada kendi çapında eğlence karışık yerleşme yapıyordu. Duvara yaslandım ve yeni kızımızı izlemeye başladım. Şarkı söylüyor, oradan buraya geçip yerleşiyordu. elime aldığım taşla onu izlerken sadece gülümsüyordum. bir anda ne olduysa taş elimden kaydı.

Kız beni fark etti ve bana doğru yürüdü. Tanrıya şükür yüzüm fazla parlamıştı. Elini bana uzattı ve "Merhaba, ben Tiffany." dedi sonra tatmin olmamış gibi ekledi."Eee... Ne zamandan beri kapının önünde... duruyorsun?" dedi.

Artık kardeşimi tanıma zamanı idi. Bir adım attım ve "Ben Adrianne Adline.Kısaca Adri diye bilirsin. Ayrıca kulübe lideriyim." dedim. ellerimi birleştirmiş ve parmaklarım ile oynuyordum. Sonra aynı şekilde ekledim. "Kusura bakma uzun zamandır seni izliyorum. Aslında genellikle çayırlarda olurum ama odama uğradığımda yeni birini görmeye alışık değilimdir." dedim ve yatağıma doğru ilerledim.

Rpout:Kusura bakma birden içeri daldım
...

Kulübede
1 sayfadaki 1 sayfası