Melez Kampı Rpg
Edward Charm 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Edward Charm 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

Edward Charm

2 posters
YazarMesaj
Edward Charm
İnsan
İnsan
Edward Charm

Rp Yaşı : Kurgu Aşaması

Edward Charm Empty
MesajKonu: Edward Charm   Edward Charm Icon_minitime1Paz Nis. 10, 2011 5:22 am

Edward üstündeki beyaz gömleği ve siyah pantolonu ile sıkkın sıkkın dolaşmaktadır.
Edward gömleğin kollarını dirsek hizasına kadar katlamıştır.Lanetli Orman'ın içine
girdiğini fark etmeden ilerlemektedir.Kafası çok bulanıktır.Çevresinde kimi yerde
sıklaşıp kimi yerde azalan,kimi yanmış kimi sağlam ağaçlar durmaktadır.Edward
sıkkın ve düşünceli bir şekilde yürürken birden bir çığlık duyulur "Kimse yok mu?!!!".
Edward birden bire saldırı pozisyonu almıştır.Hızla sesin geldiği yöne doğru ilerlerken
ikinci bir çığlık yükselir "Yardım edin!!!",Edward hızını arttırmıştır.İçinde küçücük bir
korku bile yoktur.Edward aşırı hızlı bir şekilde ilerlemekteyken birden bire bir ışık görür,
bir kaç hırsız ve birkaç dev yapılı örümcek bir kızı sıkıştırmışlardır.

"Edward sağ elini cebine atar ve çakısını çıkarır.",hızlı bir şekilde ilerleyerek örümceklerden
birinin yanında belirir."Edward bıçağı örümceğin gözlerinin ortasına saplar.".Örümceğin
beyin hizasına sapladığı bıçağın girdiği yerden kan fışkırmaktadır.
"Edward bıçağı örümceğin kafasından çeker.",hızlı bir şekilde hırsızlardan birninin yanına gider,
"Edward bıçağın sapı ile hırsızın kafasına sertçe vurur."
hırsız bayılmıştır."Edward ileri doğru atılır" Edward diğer hırsızın yanında belirir.
"Edward bıçağın sapı ile hırsızın kafasına sertçe vurur.",hırsız bayılmamıştır,
"Hırsız Edward'a sıkı bir yumruk atar." hırsızın eli kırılmıştır.

"Edward sol eli ile hırsıza bir yumruk atar.",Hırsız yere serilmiştir,Son hırsıza doğru
kendini atar,hırsızın yanındadır."Edward sağ elindeki bıçağın sapı ile hırsızın kafasına
serçe vurur.",hırsız bayılmıştır,"Edward kendini ileri atar.",diğer örümceğin yanındadır.
"Edward bıçağın sivri kısmını örümceğin sağ gözüne batırır." örümcek ellerini sallamaktadır,
yumruk atmayı deniyordur,"Edward bıçağı çıkarır." örümcek bıçak çıktığı sırada Edward'ın
üstüne atılır,"Edward'a ağızıyla zehir aşılamıştır.","Edward birdenbire yere serilir.",Bunu
gören kız Edward'ın yanına koşar "Kız Edward'ın elindeki bıçağı alır.".

"Kız bıçağı örümceğin gözlerinin ortasına saplar",beynine darbe alan örümcek yere serilir,
"Kız belinden asasını kavrar.",kızın ağıızından şu heceler dökülür "Healus!",
"Kız Edward'a bir öpücük kondurur.",Edward kendine gelmiştir,"Edward ayağa kalkar
ve kızdan bıçağını alır.","Edward kendini ileriye doğru atar.",en büyük örümceğin yanındadır.
"Edward örümceğin gözlerinin ortasına bıçağını saplar.",örümceğin kafasının içine girmemiştir,
fakat örümceğin kafası kanamaktadır."Örümcek kollarını sallamaya başlar.",örümceğin kollarından
birisi Edward'ın diz kapaklarının arkasına isabet eder,"Edward yere serilir.",örümcek kollarını sallamaktadır,

"Edward kendini geriye atar."
,
Edward geriden hızlanıp örümceğe doğru koşmaktadır,bıçağın sivri tarafı örümceği
göstermektedir,Edward hızla giderken birden bire ortaya bir adam çıkar.,
"Edward bıçağı örümceğe serçe saplamıştır.",örümcek ölmüştür,"Edward gelen adama
bakmaktadır.",adamın yeşil bir t-shirti ve gri bir şortu vardır.Edward "Sende kimsin?" der.

Adam "Bana Charlie derler,buralar benim bölgemdir." der."Edward çakısının ağızını kapatır
ve çakısını cebine koyar","Edward cebinden asasını çıkarır.",Edward "Göster marifetlerini!".Adam
şu sözleri söyler "Slaptarus!","Edward kendini sağ tarafa atarak bu büyüden sıyrılır.".Edward
"Maksimus Ataksus!" büyü adama isabet etmiş ve adam yere serilmiştir.Kız Edward'ın yanına gelir,
Kız "Merhaba ben Lora,senin adın nedir?Bu arada beni kurtardığın için teşekkürler." der,

Edward "Benim adım Edward,memmun oldum Lora,Önemli değil"der.Lora "Bende memmun oldum,Edward,
senin kendine gelmen için bu gerekliydi bunu biliyorsun." der,Edward "Yada kendini tatmin
etmen için." der sessizce,Edward Lora'nın yardımıyla hırsızları alır ve Hogwarts'a doğru yola koyulur,
Hogwarts'a varmışlardır,Edward hırsızları Seherbazlara teslim ettikten sonra,Sunless World'a geri döner.

Healus: Acemi iyileştirme büyüsü.
Maksimus Ataksus: İleri düzey saldırı büyüsü.
Slaptarus: Sersemletme büyüsü.

Feodora Fontana
Admin | Hades Çocuğu & Kulübe Lideri
Admin | Hades Çocuğu & Kulübe Lideri
Feodora Fontana

Rp Yaşı : On yedi.

Edward Charm Empty
MesajKonu: Geri: Edward Charm   Edward Charm Icon_minitime1Perş. Nis. 21, 2011 2:17 am

RP puanınız kırk iki.

Edward Charm
1 sayfadaki 1 sayfası