Melez Kampı Rpg
Wentworth Miller 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Wentworth Miller 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

Wentworth Miller

YazarMesaj
Wenworth Miller
İnsan
İnsan

Rp Yaşı : 16

Wentworth Miller Empty
MesajKonu: Wentworth Miller   Wentworth Miller Icon_minitime1Paz Mayıs 20, 2012 4:33 am

Yağmurlu bir günde kız arkadaşım ile bir gezintiye çıkmıştım Ağaçlarla dolu bir yere getirdi beni.çimlere uzandık göğü seyrettik,Sonra kafamı ona doğru çevirdim ve Kocaman bir ağacın yanında bir boğanın olduğunu fark ettim Arkadaşım bana ne olduğunu sordu sonra o da Boğayı gördü.Ayağa kalktı korkmamış gibiydi ben ise şaşırmıştım Korkmak benim doğama aykırıydı.Arkadaşım bana
"Geri dur!" Dedi.
Sonra boğaya doğru koştu.Boğanın üstüne atıldı ve Kılıcını savurdu Sonra boğa onu tuttu ve fırlattı bir ağaca çarpıp yere düştü.Hemen yanına koştum durumu iyi gözükmüyordu.Bir anda Ağacın yanından 15-16 yaşlarında birkaç çocuk geldi ve boğanın etrafını sardılar İçlerinde Lider gibi gözüken Çocuk eğildi ve Boğanın ayaklarına kılıcını sapladı.
Boğa inledi sonra birisini tuttu ve sımsıkı sıktı çocuk nefes alamıyordu.Kız arkadaşımın elinden Kılıcını aldım ve boğaya doğru koştum Boğa havayı kokladı ve bana doğru koştu Ayaklarının altından geçip sırtına kılıcı sapladım sonra kılıcı çıkardı ve kız arkadaşıma doğru yöneldi."Hayır,Onun yerine beni al" Diye bağırdım ve yanına koştum diğer çocuklar arkamdan geldiler boğanın etrafını sardılar Ama boğa kız arkadaşımı eliyle sımsıkı kavramıştı.İki çocuğun elinden kılıçlarını aldım birini boğaya fırlattım "Kız arkadaşımı bırak ve benle dövüş" Boğa dediğimi anlamış gibi kız arkadaşım yere bıraktı sonra kılıcı büktü ve kırdı. Bana Güç gösterisi yapıp korkutacaktı Herhalde.Sonra yine ayağının altından geçtim ve yine sırtına sapladım sonra diğer iki çocuğunda kılıcını aldım ve birini saplayıp diğeri ile kesip biçtim boğa acı işinde haykırıyordu.Sonra sapladımğım kılıçlaır tuttu ve kırdı. Daha silahım kalmamıştı ama boğada baya yorulmuştu.Üstüme doğru koştu Sanki matadorculuk oynamak istiyordu kocaman ağacın önüne kadar geldim ve Gördüklerim beni şaşırttı ileride U biçiminde dizilmiş kulübeler ve ok atan okçular vardı okçular bana bakıyordu.Hepsine gelin işareti yaptım ve yanıma doğru koşmaya başladılar.Hepsi birden üstüme doğru ok atmaya başladılar sonra eğildim ve arkamdaki boğaya doğru attıklarını fark ettim Boğa yere düştü ve Toza Dönüşüp kayboldu.Sonra herkes başımda toplandı.Kız arkadaşım Sara'yı da sedyede götürdüler.Bir an başım Döndü ve yere yığıldım.Uyandığımda Sara başımda dikilmiş bana bakıyordu."Neler oluyor?" Diye Sordum. Sonra bana Yunan mitolojisinin Gerçek olduğunu anlattı ve burasının Melez Kampı olduğunu söyledi.Gördüklerimden sonra ona kesinlikle inanıyordum.

Wentworth Miller
1 sayfadaki 1 sayfası