Melez Kampı Rpg
Yeşil Grup Yarışı 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Yeşil Grup Yarışı 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

Yeşil Grup Yarışı

2 posters
YazarMesaj
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Rp Yaşı : 16

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Perş. Nis. 29, 2010 2:15 am

Yarışmacılar RPlerini bırakabilirler, hemen yarışmaya başlamasınlar ilk önce plaja gelişlerini anlatsınlar bütün rakipler plaja gelince yarış için rp bırakılabilir.
İyi Eğlenceler
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Perş. Nis. 29, 2010 2:28 am

Melez Kampı'nda yaz kendini hissettirmeye başlamıştı. sıcak esen rüzgar tenimi yalayıp geçerken ben de plaja doğru ilerliyordum. Organizasyonunu üstlendiğim yüzme yarışları bugün başlıyordu. Plaja biraz erken geldim ve kendimi sıcak sarı kumların üzerine atıp parıldayan güneşin altında uzandım biraz tenim iyice ısınmıştı bundan rahatsız oldum. Denize doğru ilerledim ve kendimi serin suların sürükleyen akışına bıraktım. Deniz beni rahatlatıp kendimi dinlememi sağlıyor. Kendimi ne zaman kötü hissetsem, ne zaman bir sorunum olsa çözümü denizin altında arardım. Hala ortalıkta kimseler yoktu. Biraz antrenman yapmanın hiçte fena olmayacağını düşündüm ve kıyıdan iyice uzaklaştım. Derinlik bayağı artmıştı, normal biri olsam daldığım derinliğin basıncı beni rahatlıkla öldürebilirdi herhalde. Ama bu benim için sorun değildi. Bu güzel anlardan sonra kıyıya yaklaştım ve diğerlerinin gelmesini beklemeye başladım...
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Paz Mayıs 02, 2010 12:33 am

Yarışa katılmak için son gün katılmassanız. Hükmen malup sayılacaksınız ve öbür grupta yarışan Annabeth yarı final hakkı kazanacak!!
Cornelia Scarlett
İnsan
İnsan
Cornelia Scarlett

Rp Yaşı : 17

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Paz Mayıs 02, 2010 3:43 am

Dinlendikten sonra kampta dolaşmaya, plajların oraya gitmeye karar verdim. Su bana iyi hissettiriyor, güç veriyordu. Mavi beyaz olan bikinimi giyip üstüme elbisemi geçirdim ve plajlara doğru yürümeye başladım. Yolda giderken bazıları yarışlardan bahsediyordu. Ne yarışlarından bahsettiklerini bilmiyordum ve merak ediyordum. Ama durup sormadım. Ne de olsa daha yeni gelmiştim ve kimseyi tanımıyordum. Plajların oraya gittiğimde çok kalabalık olduğunu farkettim. Biraz ileride daha az kişinin olduğu alanda havlumu serdim ve üzerine uzandım. Güneşlenmek ve denizin kokusu iyi gelmişti. Bir süre sonra güneş yakmaya başlamıştı. Bende serinlemek için denize girdim. Denizde bir kaç kişinin konuştuğu yarış konusuna kulak misafiri oldum. Duyduğum kadarıyla yüzme yarışı vardı. Ben yüzmeyi severim ve çok iyi bir yüzücüyümdür. Poseidon kızı olmam bunun avantajlarındandı ama kiminle yarışacağımı bilmediğim için katılıp katılmamakta kararsızdım. Aslında kendime yüzme konusunda güveniyordum ama yine de endişeleniyordum. Bu yarışla ilgili bir görevli bulup sormaya karar verdim ve görevli bulmak için etrafta dolaşmaya başladım.
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Paz Mayıs 02, 2010 4:08 am

Deniz kenarında sıkıntıdan bayılmak üzereydim rakiplerim yarışa gelmemişti ve gelseler bile artık elenmiş sayılıyorlardı. Direk yarı finaldeydim. Ben de bunun keyfiyle yarı finallere hazırlanıyordum. Ne de olsa yarı finallerde bir Poseidon çocuğu daha vardı. "Sandra" Her ne kadar onunla iyi anlaşsam da kazanmasına izin veremezdim...
Sonra bir kız yanıma gelip yarışlarla ilgili bilgi aldı. Anlaşılan kampa yeni gelmişti.
"Yarışa katılamassın önceden başvurman gerekliydi." dedim. Sonra fikrimi değiştirdim. Rakiplerimin ikiside gelmemişti. Ben de onunla yarışıp bir güzel dersini verirdim!
"Ya da..."dedim. "Benimle yarışacaksın. Ama emin ol buna pişman olursun... Ben Poseidon'un oğluyum!"
Cornelia Scarlett
İnsan
İnsan
Cornelia Scarlett

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Paz Mayıs 02, 2010 4:31 am

Ben daha soru sormadan konuşmaya başladı. Ne sorucağımı anlamıştı. Yarış için ilk başta hayır demişti. Zaten pek katılma gibi bir niyetim yoktu ama ardından konuşmaya başladı " Ya da benimle yarışacaksın. Ama emin ol buna pişman olursun... Ben Poeidon'un oğluyum!" dedi. Şaşırmıştım. Poseidon oğlu yani benim kardeşimdi. Bunu burda öğrenmekte tam bana göre olan bir olaydı yani. Olmayacak yerde olmayacak kişilerle tanışmak. Sonra şaşkınlığımı üzerimden attım. " Merhaba bende Poseidon'un kızı Elizabeth" dedim. Poseidon'un kızıyım dememle o da aynı benim gibi çok şaşırmışa benziyordu ve ben cevap bekleyen gözlerle çocuğa bakmaya başladım..
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Paz Mayıs 02, 2010 7:42 am

Poseidon kulübesi iyice kalabalıklaşmaya başlamıştı. Babama anlam veremiyordum verdiği sözün üzerine daha kaç çocuk yapmıştı ki...! Her neyse onu kardeşim olarak görmüyordum, kardeşim olduğunu kanıtlayacak bir hareketini görmediğim sürece görmeyecektim de.
" O zaman bu yarış eğlenceli olacak. Hadi suya!" dedim ve direk suya dalıp içimdeki gücü hissettim. Henüz kampta yeniydi çok büyük ihtimalle de güçlerinin farkında değildi, farkında olsa bile şansı yoktu çünkü gün boyunca prova yapmıştım. Gücümü kulladım ve suyun içinde bir jet gibi ilerlemeye başladım.
Cornelia Scarlett
İnsan
İnsan
Cornelia Scarlett

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Paz Mayıs 02, 2010 9:55 am

" O zaman bu yarış eğlenceli olacak. Hadi suya!" dedi ve hemen suya daldım. Evet hızlı gidiyordu. Gerçekten hızlı gidiyordu ama benim bu kadar yavaş olduğumu düşünmesi hataydı. Suyun bana verdiği gücü hissettim. Hızımı iki katına çıkardım ve kimin yeneceğini düşündüm. Bu yarışa katılmak için hiç çalışma yapmamıştım. Eminim ki çalışsam çok daha iyi olurdu ama bu hızımlada hiç çalışmamama bakılırsa iyiydim hem de fazlasıyla. Ona yetişmiştim ve berabere gidiyorduk neredeyse. Bitiş yerine biraz daha vardı. Yorulmamıştım ve bu yarışı kazanmak istiyordum. Ama sürekli bir o bir ben öne geçip duruyorduk. En sonunda kıyıya ulaştığımızda..
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Ptsi Mayıs 03, 2010 1:59 am

Fena değildi açıkçası, kendimi fazla zorlamıyordum, gerek yoktur diye düşünmüştüm. Ama sonra gerekli olduğuna karar verdim. Sonra düşündüm ki bu kız bana babamın kızı olduğunu ispatlamalı, tam bitişe yaklaşırken beni geçmesine izin verdim ve oyunum o anda başladı, karaya giden dalgaları ters yöne çevirdim ve 10 katı kadar bir hızla geriye doğru gönderdim, evet ikimizde geriye doğru gitmiştik hatta yaklaşık birbirimize aynı uzaklıktaydık, ama onun bu dalga üzerine canı yandığına emindim, herhalde ben de boş durmadım hemen onu geçtim ama bitişten bayağı geriye gitmiştik. Eğer buna rağmen yarışı tamamlarsa onun babamın kızı olduğuna inanacaktım. Hemen hızlandım ve arkama bakmadan bitişe yöneldim.
Cornelia Scarlett
İnsan
İnsan
Cornelia Scarlett

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Ptsi Mayıs 03, 2010 3:51 am

Beni dalgaları kullanarak geri göndermişti. Ona inanamıyordum. Aslında bunu yapacağını tahmin etmeliydim. Dalgalardan dolayı canım yanmıştı ve hızım yavaşlamıştı. Ama ben Poseidon'un kızıydım ve bunu ona kanıtıyacaktım. Arkasına bakmadan yüzmeye başladı. Bende onun gibi gücümü kullanarak hızlı yüzmeye başladım. Kendim bile hızıma inanamıyordum. Hiç çalışmamıştım. Hatta katılmaya bile karar vermeden kendimi denizde bulmuştum. Şimdi buraya kadar gelmişken yarı yolda duramazdım. Nasıl olursa olsun kıyıya varmalıydım ve varacaktım. Yensemde yenilsemde o kıyıya ulaşacaktım ve hem onu şaşırtacak, hem de babamın kızı olduğunu kanıtlıyacaktım.
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Ptsi Mayıs 03, 2010 3:55 am

Arkama baktığımda yüzmeye devam ediyordu. Ama artık onun için çok geçti ben neredeyse karaya ulaşmıştım ve artık yetişmesi imkansızdı. Hala yüzüyor olması beni etkilemişti, gerçekten Poseidon'un kızıydı. Bu defa buna inanmıştım. sonra karaya çıktım ve onu beklemeye başladım söyleyeceklerim vardı. Bu yarışı kaybetmiş olabilirdi ama önünde 1 yarış daha vardı. tabii ki onun bundan haberi yoktu, aslında kimsenin yoktu...
Cornelia Scarlett
İnsan
İnsan
Cornelia Scarlett

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Ptsi Mayıs 03, 2010 4:02 am

Karaya benden önce varmıştı. Beni yeneceğini biliyordum. Ne de olsa o da Poseidon'un oğluydu. Ve ben yine de karaya çıkabildiğim için mutluydum. Çünkü hiç çalışmamış, hatta bu kampa yeni gelmiştim. Ama yine de kendimle gurur duyuyordum. O karaya çıktıktan 1-2 dk sonra bende karaya çıktım. Bana doğru geldiğini gördüm. Aslında şaşırmıştım. Yarışa başlarken bana çok sert davranıyor gibi gelmişti. Şimdi yanıma gelmesine anlam veremiyordum. Belki de kendini üstün göstermek için geliyordu ama olsun. Ben ne olursa olsun yarışı kazandığı için onu tebrik edecektim ve sakinliğimi koruyacaktım.
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Ptsi Mayıs 03, 2010 4:07 am

"Tebrik ederim, iyi yarıştın. Zaten henüz elenmedin." diye söze girdim.
"Normalde burada 3 kişi yarışacaktı ama 2 kişi yarıştık bu yüzden yarı finale bir 3. kişi gerek ve bunu Annabeth'le senin aranda yapılacak bir yarış belirleyecek. Herneyse ben kulübeye gidiyorum, sonra kulübede görüşürüz." diyip göz kırptım. Sıcakkanlı davranmaya çalıştım. Sonra arkamı döndüm ve ilerledim...
Cornelia Scarlett
İnsan
İnsan
Cornelia Scarlett

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Ptsi Mayıs 03, 2010 4:19 am

Çok şaşırmıştım. Bir yarış daha olacaktı ve buna ben de katılacaktım. Ondan daha da çok şaşırtan ilk defa bana yakın davranmıştı. En azından terslemeden konuşmuştu. Buna sevinmiştim. " Tamam diğer bir şansım olduğunu haber verdiğin için teşekkür ederim." dedim ve "Sonra kulübede görüşürüz" diyerek sözümü tamamladım. Bu çocuğa nasıl davranacağımı anlayamamıştım. Ama en azından kötü olmadığını biliyordum. Bunları düşünürken arkamı döndüm ve havlumun olduğu yere doğru ilerlemeye başladım.
Nathaniel Larter
Admin | Poseidon Çocuğu
Admin | Poseidon Çocuğu
Nathaniel Larter

Yeşil Grup Yarışı Empty
MesajKonu: Geri: Yeşil Grup Yarışı   Yeşil Grup Yarışı Icon_minitime1Ptsi Mayıs 03, 2010 4:20 am

RP bitti konu kilit.

Yeşil Grup Yarışı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mavi Grup Yarışı