Melez Kampı Rpg
Yürüyüşe Devam 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Yürüyüşe Devam 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

Yürüyüşe Devam

2 posters
YazarMesaj
Adrienne Adline Pullemmer
Demeter Çocuğu & Kulübe Lideri

Rp Yaşı : 17

Yürüyüşe Devam Empty
MesajKonu: Yürüyüşe Devam   Yürüyüşe Devam Icon_minitime1Çarş. Haz. 02, 2010 9:50 pm

Neveressa daha Arena'yı dolaşırken sıkılmıştı ve gitmişti. Annabeth ile beraber Long İsland kıyısına kadar gelmiştik. Bir kız vardı orada. durmuş öylece bakıyordu etrafına. Annabeth'i dürterek ''yanına gitsek mi acaba?'' dedim.
Annabeth baktı ve olur anlamında başını salladı.
Kızın yanına doğru ilerlediğimizde ufka doğru balıyordu. Annabeth temkinli bir şekilde ilerledi ve ''Merhaba ben Annabeth Chace'' dedi.
Michelle Casey Carlyle
Ares Çocuğu & Kulübe Lideri
Michelle Casey Carlyle

Rp Yaşı : 16

Yürüyüşe Devam Empty
MesajKonu: Geri: Yürüyüşe Devam   Yürüyüşe Devam Icon_minitime1Çarş. Haz. 02, 2010 9:59 pm

''Merhaba ben Annabeth Chace'' dedi bir kız.
Arkamı döndüm ve kızı süzdüm. Sarışındı ve oldukça güzeldi.] ''Merhaba, ben Michelle'' dedim. Arkada bir kız daha vardı. Bize doğru yaklaşıyordu.
'' Ben Adrienne'' dedi kız. Acaba hangi Tanrının kızıydı. Başımla kısa bir selam verdikten sonra soruyu sordum. '' Hangi Tanrının kızısın?'' dedim. Bunu kibirle söylemiştim. Kız şaşırmış olacak ki bana gözlerini belerterek baktı. '' Demeter''dedi kız . bir manevi kardeşim mi vardı benim inanmıyorum.''Hades''dedim kibirle.
http://stepupmovie.turkforumpro.net/

Rp Yaşı : 17

Yürüyüşe Devam Empty
MesajKonu: Geri: Yürüyüşe Devam   Yürüyüşe Devam Icon_minitime1Çarş. Haz. 02, 2010 10:07 pm

Neveressa'dan sonrabir tane daha çıkmıştı karşıma. ''Ne güzel'' dedim. Kız önünü döndü ve tekrar ufka bakmaya başladı.Annabeth garip bir bakışla ''İstersen bizimle gel, Michella'' dedi. Galiba aklında bir plan vardı. Yoksa bunu yapmazdı değil mi?
Kız Neveressa'ya göre daha bir kibardı yada ondan daha zekiydi. ''gerek yok Annabeth. Ben böyle iyiyim'' dedi kız. Diğerine yaptığım gibi aynısını bunada yaparak koluna girdim ve ''Hadi ama...'' dedim.
Michelle Casey Carlyle
Michelle Casey Carlyle

Rp Yaşı : 16

Yürüyüşe Devam Empty
MesajKonu: Geri: Yürüyüşe Devam   Yürüyüşe Devam Icon_minitime1Çarş. Haz. 02, 2010 10:18 pm

''Hadi ama '' dedi Adrienne. Bu kız sinirlerimi bozuyordu. Kız kardeşimin burda olmamasını gayet iyi anlıyordum. Sinsi gülüşümü takınarak '' Güzel olur aslında'' dedim, kızın koluna girdim. Bu kızı tanımam gerektiğini düşünüyordum. Annabeth kaşlarını çattı ve ''iyi gidelim o zaman'' dedi. Şaşırmış görünüyordu. Bu kıza düşman davranmayacaktım. Aksine dost gibi görünüp arkadan vuracaktım. Bu benim gizli taktiğimdir. Herkes beni melek sanırken onları arkadan vurmak. Aslında güzel yöntemdi. Annabeth eliyle karşıyı göstererek ''Buradan devam edelim ne dersiniz?'' dedi. En şeker gülümsememi takınarak evet anlamında başımı salladım. Beraber ilerlemeye başladık.
http://stepupmovie.turkforumpro.net/

Yürüyüşe Devam
1 sayfadaki 1 sayfası