Melez Kampı Rpg
Etkisine Alan Büyü 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Etkisine Alan Büyü 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

Etkisine Alan Büyü

YazarMesaj
Selena Maria Gomez
Afrodit Çocuğu
Afrodit Çocuğu
Selena Maria Gomez

Rp Yaşı : 16

Etkisine Alan Büyü Empty
MesajKonu: Etkisine Alan Büyü   Etkisine Alan Büyü Icon_minitime1Perş. Haz. 17, 2010 3:17 am

-RP Yeri: Lotus Kumarhanesi

Vegas'a gitmek kimin fikriydi ki sanki? Alicia ile delilik yapmaya bulaşmamak lazımdı yoksa sonu her zaman ki gibi böyle olurdu. Alicia süper bir otelde kalmamazı sağlamışlardı. Lotus Kurmarhanesinde! Biri sana bedava 1 haftalık otelde konaklama hediye ediyorsa bir daha düşün çünkü seni etkisine alacak ve sonsuza kadar orada tutacak bir büyü yapabilir. Lotus Kumarhanesine 1 kere girdiğinizde bir daha asla çıkamazsınız. Tabi biri size yardım etmezse.

O gün nedense kendimi tuhaf hissediyordum. Bazen zihnimde garip sesler duyuyordum. Biri bana buradan ayrılmamı söylüyordu ama ben orada bütün hayatımı yaşamak istiyordum çünkü burası çok rahattı. Hemde herşey bedava. Tam oyun salonuna gitmek için hazırlanırken Alicia koşarcasına içeri girdi.

"Buradan hemen ayrılmalıyız. Burası Lotus Mağarası. Hatırlasana! Bu sabah Poseidon'dan bir mesaj aldım. O olmasaydı buradan kurtulamayacaktık. Size şükürler olsun." Dedi Alicia.

"Olamaz. Buradan hemen çıkmalıyız." dedim.

"Poseidon bana mektubunda bişi daha gönderdi." dedi ve incileri gösterdi. Bunlar Persophene'nin incileriydi.

"Hemen bunu ayağının altında ez ve melez kampını düşün." dedi Alicia ve bana incilerden birini uzattı.

"1 dakika almam gereken birşey var." dedim ve çantamdan makyaj çantamı aldım.

"Selena makyaj yapmanın zamanı değil." dedi.

"Bekle ve görç" dedim. Makyaj çantamdan annemin verdiği ruju çıkardım ve kapağını açtım. Büyük kılıcı görünce biraz şaşırdı ama diyeceği tek şey "Sen harikasın." oldu. Hemen inciyi aldım ve ayağımın altında ezip Melez Kampını düşündüm. Kendimi bir anda Melez kampında buldum. Tanrı Poseidon'a teşekkür ettim.

Etkisine Alan Büyü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyü ve Kullanımı Dersi