Melez Kampı Rpg
Athena kulübesinde Hades kızı... 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Athena kulübesinde Hades kızı... 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

Athena kulübesinde Hades kızı...

2 posters
YazarMesaj
Stella Fabiano
Hades Çocuğu
Hades Çocuğu
Stella Fabiano

Rp Yaşı : 15

Athena kulübesinde Hades kızı... Empty
MesajKonu: Athena kulübesinde Hades kızı...   Athena kulübesinde Hades kızı... Icon_minitime1Salı Ağus. 17, 2010 3:40 am

Korkunç bir kabus görmüştüm!

Rüyamda tanrıça Afrodit Lucy'yi kaçırıyor ve onu Tartarus'a fırlatıyordu! Gerçekten intikam almak istediğini biliyordum ama bu kadarı da fazlaydı! Koşarak kulübemden çıktım. Güneş yeni doğuyordu. Soluğu Athena kulübesinde aldım. Gözlerim Lucy'yi arıyordu. Tebi ben paldır küldür içeriye girince diğer Athena çocukları uyandı ve bana ters ters bakmaya başladılar. Ben utançtaan yerin dibine girmiştim ama tam o sırada Lucy'de bağırarak uyandı ve yatağından fırladı. Beni kapıda görünce çok şaşırmadı. Anlaşılan o da böyle bir rüya görmüştü...
Lucianna Fackrell
İnsan
İnsan
Lucianna Fackrell

Rp Yaşı : 16

MesajKonu: Geri: Athena kulübesinde Hades kızı...   Athena kulübesinde Hades kızı... Icon_minitime1Salı Ağus. 17, 2010 3:49 am

"Bu Ares artık çok olmaya başladı!" diye bağırdım Stell'e. Neden kulübeme gelmişti bilmiyordum ama umurumda değildi, Savaş Tanrısı rüyamda onu korkunç sarayına hapsetmişti ve kikloplarla düello yapması için zorluyordu!

"Sana anlatmam gerekenler var, Stell. Konuşmamız lazım." dedim hüzünle. Kardeşlerimin ters ters ona bakması sinirimi bozmuştu.

"Hemen hazırlanıyorum, sen de etrafı gez, rahat ol lütfen. Benim kulübem, senin kulüben."
Stella Fabiano
Hades Çocuğu
Hades Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Athena kulübesinde Hades kızı...   Athena kulübesinde Hades kızı... Icon_minitime1Salı Ağus. 17, 2010 3:54 am

Gülümsemeye çalıştım ve tedirgince:

"Yok, ben dışarıda beklesem daha iyi olur" dedim. Ben öyle der demez Athena çocukları yataklarına döndü. Dışarıya çıkıp Lucy'yi beklemeye başladım. Geldiğinde de taramalı tüfek gibi rüyalarımı anlattım. Olimpos'tan döndüğümüzden beri gördüklerimin hepsini!

"Her gün daha da kötüleşiyor! Sürekli Afrodit veya Ares'in sana yaptığı kötülükleri görüyorum. Artık dayanamıyorum, bir şeyler yapmalıyız Lucy" dedim üzgünce. O da aynı durumda olmalı ki başını evet anlamında salladı.

(Lucy)
Lucianna Fackrell
İnsan
İnsan
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena kulübesinde Hades kızı...   Athena kulübesinde Hades kızı... Icon_minitime1Salı Ağus. 17, 2010 4:12 am

"Her gün daha da kötüleşiyor! Sürekli Afrodit veya Ares'in sana yaptığı kötülükleri görüyorum. Artık dayanamıyorum, bir şeyler yapmalıyız Lucy"

Demek bu durumda olan bir tek ben değildim. Stell'e gördüğüm tüm rüyaları anlattım -Afrodit'in onu 80 yaşında bir nineye çevirdiği rüyam dışında- Buna acilen bir çözüm bulmalıydık.

"Bak ne diyorum Stell, tekrar Olimpos'a gitmemiz riskli olabilir, aslında kampım dışındaki her yer artık bizim için çok daha riskli. Ares'in bizimle hesabını kapatmadığına eminim. Benim kulübemdekiler sana pek arkadaşça davranmıyorlar, sence ben Hades kulübesinde nasıl karşılanırım?"

Hades kulübesi, kin dolu planlara odaklanmam için iyi bir yer olabilirdi...
Stella Fabiano
Hades Çocuğu
Hades Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Athena kulübesinde Hades kızı...   Athena kulübesinde Hades kızı... Icon_minitime1Salı Ağus. 17, 2010 4:22 am

Hades kulübesi kesinlikle kötü planlarımızı gerçekleştirebileceğimiz bir yerdi. Poseidon biz gittikten sonra nasıl bir ceza vermişti Ares ve Afrodit'e bilmiyordum ama demek ki yeterli gelmemişti. Anlaşılan bizim de el atmamız gerekecekti.

"Tabi ki! Kardeşlerimin seni fark edeceklerini bile sanmam. Beni bile fark etmiyorlar" dedim gülerek. İlk olarak nasıl bir strateji üzerinde yoğunlaşmamız gerektiğini düşündük. Buradan ayrıldığımız her anda Ares ve Afrodit'in kurbanları olacağımıza göre bize dışarıdan veya dışarıya çıkabilen bir casus lazımdı!
Lucianna Fackrell
İnsan
İnsan
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena kulübesinde Hades kızı...   Athena kulübesinde Hades kızı... Icon_minitime1Salı Ağus. 17, 2010 4:27 am

"Tabi ki! Kardeşlerimin seni fark edeceklerini bile sanmam. Beni bile fark etmiyorlar"

İşte bunu duymak çok güzeldi. Sanırım Stell'de benim gibi düşünüyordu.

"Pekala o zaman, konuşmamıza Hades Kulübesi'nde devam edelim." dedim ve yürümeye başladık...

Yapmamız gereken: birini bulmak ve onu bilgi almak için Olimpos'a gitmeye ikna etmekti. Bize Ares ve Afrodit'in aldığı cezayı söylemeliydi. Onların başına gelenleri bilmeden, iyi bir plan yapmamız imkansızdı.
Stella Fabiano
Hades Çocuğu
Hades Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Athena kulübesinde Hades kızı...   Athena kulübesinde Hades kızı... Icon_minitime1Salı Ağus. 17, 2010 4:35 am

Asıl sorun öyle birisini nereden bulacağımızdı işte. Kim gönüllü olacaktı Olimpos'a kadar gidip yüzsüzce Ares ve Afrodit'e verilen cezayı öğrenmeye?

"İşte bu!" dedim çığlık çığlığa.

"Ne?" dedi Lucy.

"Bunu babam yapabilir, kimseye de hesap sormak zorunda kalmaz! Ayrıca Ares ve Afrodit'e hem gıcık olduğu için, hemde intikam ve kin tutmayı sevdiği için bize yardımcı olacaktır" dedim. Lucy gülümsedi.

"Hadi babanı çağıralım"

Athena kulübesinde Hades kızı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Athena'nın Huzurunda