Melez Kampı Rpg
Yine Olimpos'u basıyoruz!! 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Yine Olimpos'u basıyoruz!! 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

Yine Olimpos'u basıyoruz!!

2 posters
YazarMesaj
Stella Fabiano
Hades Çocuğu
Hades Çocuğu
Stella Fabiano

Rp Yaşı : 15

Yine Olimpos'u basıyoruz!! Empty
MesajKonu: Yine Olimpos'u basıyoruz!!   Yine Olimpos'u basıyoruz!! Icon_minitime1Çarş. Ağus. 18, 2010 8:59 am

Olimpos'u bu kaçıncı basışımızdı, artık sayamıyordum. Ama bir kere alışmıştık işte.

Pegasuslarımızın sırtına atladığımız gibi soluğu Empire States banasının önünde aldık. İçeriye girdiğimizde bu sefer resepsiyonistle tartışmamıza gerek kalmadan sadece ona bir göz kırpmam yetti de arttı. Adam neredeyse korkudan ölecekti!

Olimpos'ta sadece Ares'in olması bizi şaşırtmamıştı. Hemen yanına gittik. Sanki başka bir bahanemiz varmış gibi Ares'e yaklaştık. Lucy ona:

"Annem yine mi yok!" dedi ama bu sadece bizim orada bulunmak için yazdığımız senaryoydu. Ares hiç aldırmadı bile.

"Gidin başımdan veletler! Az önce iki tuhaf yaratık gelip Afrodit'i kaçırdı. Sizinle de uğraşamam. Onu bulmalıyım" dedi. Gülümsedim.

"Belki de size yardım etmemize izin verirsin Ares. Ha, bak aklıma ne geldi. Hadi bir anlaşma yapalım. Biz Afrodit'i bulalım, sende bizi rahat bırak" dedim. Ares kükredi.

"Yoksa onu siz mi kaçırdınız?"

"Saçmalama savaş tanrısı! Bizim bir tanrıçayı kaçırabilecek gücümüz var mı sanıyorsun?" dedim. Ares buna inanmak istemiyordu ama başka da bir şansı yoktu.
Lucianna Fackrell
İnsan
İnsan
Lucianna Fackrell

Rp Yaşı : 16

Yine Olimpos'u basıyoruz!! Empty
MesajKonu: Geri: Yine Olimpos'u basıyoruz!!   Yine Olimpos'u basıyoruz!! Icon_minitime1Çarş. Ağus. 18, 2010 9:27 am

"Ah Ares ah... Neden bu kadar kuruntulusun sen?" dedim ve ardından pis pis sırıttım.

Zavallı Ares, oyunumuza gelmişti işte. Sonuna kadar kullanacaktık ve... ona adıyla hitap etmeme rağmen bana tepki göstermemesi süperdi!

"Şartlarımız şunlar Ares, kabul edersen sana Tanrıça Afrodit'i bulmanda yardım ederiz, reddedersen tek başına kalırsın. Öncelikle, bizimle uğraşmaktan ve rüyalarımıza girmekten vazgeçeceksin. Ve, bundan sonra sana adınla hitap etmemize izin vereceksin."

Stell, garip bir şekilde bana baktı. Tamam, ikinci madde hesapta yoktu ama egomu tatmin etmem gerekiyordu. Hem... kim karşısında yıkılmış vaziyette bir Savaş Tanrısı görse, onunla mutlaka uğraşıp dalga geçer.

Ares bana ölümcül -ve bitkin- bir bakış attı ve konuşmaya başladı.

"Tamam, dediğin gibi olsun ufaklık. Ama, bir madde de benden. Eğer 2 saat içinde Afrodit'i bulup bana geri getiremezseniz, ikinizin de kafasını uçururum."

Stell'e birbirimize hızlı bir bakış attık ve hep bir ağızdan söyledik:

"Anlaştık!"

Sonra Tanrı'nın önünde eğilmeye bile lütfetmeden, yanından ayrıldık. Sonuçta, 2 saat içinde bulup Ares'e getirmemiz gereken bir Tanrıça vardı!

rpout: devamı ormanda olacak sanırım Smile sen başlat Stell Wink

Yine Olimpos'u basıyoruz!!
1 sayfadaki 1 sayfası