Melez Kampı Rpg
Yeni Kardeşle tanışma 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Yeni Kardeşle tanışma 5v59vo
Melez Kampı Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson & Olimposlular En İyi RPG Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yönetim

H
elena

Claire Masen

Nathaniel Larter

Fedoroa Fontana

Kulübe Puanları

Zeus Kulübesi

- 000 -

Poseidon Kulübesi
- 000 -

Hades Kulübesi
- 000 -

Afrodit Kulübesi
- 000 -

Apollon Kulübesi
- 000 -

Ares Kulübesi
- 000 -

Artemis Kulübesi
- 000 -

Athena Kulübesi
- 000 -

Demeter Kulübesi
- 000 -

Dionysos Kulübesi
- 000 -

Hephaistos Kulübesi
- 000 -

Hermes Kulübesi
- 000 -

Yarışmalar

Araba Yarışı

- kazanan melezler -

Bayrak Kapmaca
- kazanan kulübeler -

Temizlik Denetlemesi
- kazanan kulübe -

Başarılar

Dönemin En İyi Görevi
- isim -

En İyi Kahramanlar
- isim -
- isim -
- isim -

Boncuk Sıralaması
- birinci melez -
- ikinci melez -
- üçüncü melez -

Yeni Kardeşle tanışma

2 posters
YazarMesaj
Angelina Alex Ross
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Angelina Alex Ross

Rp Yaşı : 15

Yeni Kardeşle tanışma Empty
MesajKonu: Yeni Kardeşle tanışma   Yeni Kardeşle tanışma Icon_minitime1Paz Ağus. 22, 2010 9:23 pm

Çalşmadan yeni dönmüştüm.Hergün çalışıyordum.Ormana doğru yürüdüm.Tam ağaçların arasından geçecektim ki üstüme bir yorgunluk çöktü.Yön değitirip klübeme doğru yürümeye başladım.Hiç birşey düşünemeyecek kadar yorgundum.Uzaktan klübeme gördüm.Artemis Klübesi...Aklıma artemis avcısı olduğumu öğrendiğim o an geldi.Derin bir iç çektim.Ve klübemin kapısına doğru ilerledim.Elimle kapıyı itekledim.Kapı teredütsüz açıldı.Yatağıma ilerledim.Tam kafamı yastığa koyacaktım ki gözüm eşyalarını yerleştiren kıza takıldı.Gözlerimi ovuşturdum.Belki yorgunluktan hayal falan görüyor olabilirdim.Ama hayal değildi.Kız orda durmuş eşyalarını yerleştiriyordu.Ve beni hala farketmemişti.Sırtımı yatağımın başına yaslayarak hafifçe öksürdüm. Bütün bunlar beni görmesi içindi ve başarmıştım da zaferle gülümsedim.Amacıma ulaşmak hoşuma gidiyordu.

Kız hemen kafasını kaldırdı ve bana baktı.Onun konuşmasına fırsat vermeden ben konuşmaya başladım ''Merhaba,yardım istermisin?'' Şaşırmış gibi duruyordu.Beklentiyle ona baktım.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/
Emily Rose Greene
İnsan
İnsan
Emily Rose Greene

Rp Yaşı : 1

MesajKonu: Geri: Yeni Kardeşle tanışma   Yeni Kardeşle tanışma Icon_minitime1Paz Ağus. 22, 2010 9:53 pm

Bana verdikleri çizelgeden kulübemi bulmuştum.Eşyalarımı yerleştiriyordum.Hala inanamıyordum.Ben bir avcıydım...Bir kahraman....Bunu düşünmek bile bana yabancı geliyordu.Böyle düşünürken,bir öksürme sesi geldi.Arkama baktım,bir kız yatağından bana bakıyordu.Bana,

''Merhaba!yardım istermisin?'' Diye sordu.

Şaşırmıştım,çünkü benden başka Artemis Avcısı olmadığını sanıyordum.Belkide değildi.Ama kulübede ne işi vardı? Bunları düşünürken,

''Çok sevinirim'' Dedim.

Yanıma geldi.Birlikte eşyalarımı yerleştirmeye başladık.Daha sonra,

''Ben Angela,buralarda yenisin sanırım'' Dedi.

Bende,

''Evet,yeniyim adım Elena '' Dedim.Ve devam ettim.''Sende mi Avcısın?''

Angela bana baktı.Ve toplamaya devam etti.Cevap bekliyordum...
Angelina Alex Ross
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Angelina Alex Ross

MesajKonu: Geri: Yeni Kardeşle tanışma   Yeni Kardeşle tanışma Icon_minitime1Paz Ağus. 22, 2010 10:15 pm

''Evet,yeniyim adım Elena'' Dedi.Ve devam etti ''Sende mi Avcısın?'' Ona baktım.Bu ne biçim soruydu böyle? ''Ah,evet bende avcıyım.Bu klübeninde lideriyim.'' Bunları söylerken toplamaya devam ettim.En sonunda bavulun dibi görünmüştü.Sevinçle iç çektim ve elimde olmadan esnedim.''Yorgusan,ben bitirebilirim'' ona baktım ve gülümsedim. ''Başladığım işi yarıda bırakmayı hiç sevmem'' Ve hemen bavulun içinden bir elbise çıkarıp askıya geçirdim.Son kıyafeti o katlayıp dolaba yerleştirdi.Kıyafetlerin bittiğini anlayınca hızla yatağıma gittim.Oda yatağına doğru ilerledi.ve yatağımın üstüne bağdaş kurup oturdum.Ve dikkatle yeni kardeşimi izlemeye başladım.Sarı dalgalı saçları vardı.Sanırım gözleri kahverengiydi. ''Nerden geldin? Tabii,özel değilse,'' Bana baktı.Ve oda yatağına oturdu.Gerçekten çok merak etmiştim.Yeni melezlerin hikayeleri etkileyici oluyordu.Buda bana kuzenim Roxx'dan geçmişti.sanırım.Meraklı gözlerle ona baktım ve beklemeye başladım.
Emily Rose Greene
İnsan
İnsan
Emily Rose Greene

MesajKonu: Geri: Yeni Kardeşle tanışma   Yeni Kardeşle tanışma Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23, 2010 4:52 am

Bana nerden geldiğimi soruyordu.Düşünceli gözlerle ona baktım.Çok heycanlı görünüyordu. Başımı salladım ve anlatmaya başladım. ''Aslına bakarsan herkes beni terketti bende teyzem ve eniştemle kalıyordum tabii sonradan beni evlatlık alan ailenin,yani benim üvey annemin ablasıymış.Neyse bunlarda beni terk etti.'' Biran duraksadım.Galiba anlatmaya yanlış yerden başlamıştım.Kafamı salladım ve devam ettim.''Yani beni çocuk Esirgemeden almışlar.Hımm...Daha sonra adının furia olduğunu daha sonra öğrendiğim bir yaratık evimi bastı.Balkondan kaçtım.Falan filan...'' Upss.Sanırım fazla konuşmuştum.Aslında pek aldırmışa benzemiyordu.Herneyse ben anlatırken sıkılmıştım.Oda büyük bir ihtimalle sıkılmıştı. ''Furialar melezlerin kaçmasında nerdeyse en büyük etken'' Başımı kaldırıp ona baktım.Bana gülümsedi.''Bende furialar sayesinde buraya geldim.''Ona gülümsedim.Oda benim gibiydi. ''Aslında ailemden konuşmayı -ki aslında olmayan ailem-sevmem.'' Bana baktı.Sanırım beni zorladığını düşünüyordu. ''Ama sana anlatarak içimin ağrısı hafifledi.''Ona baktım ne kadar kırılmasını engellemek için söylesemde gerçekti.
Angelina Alex Ross
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Angelina Alex Ross

MesajKonu: Geri: Yeni Kardeşle tanışma   Yeni Kardeşle tanışma Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23, 2010 5:12 am

. ''Ama sana anlatarak içimin ağrısı hafifledi.'' Hımm...ASlında yalanları yakalamak konusuda ustaydım.Ama bu biraz gerçekti,sanki.Yada ben öyle umuyordum.Aslında kendimi gerçekten kötü hissetmiştim.Ama benim yalan söylememi malesef engelleyen gözlerim vardı. Neyse o kadar da önemli değil.Aslında önemli...Kardeşimle kötü geçinmek istemiyordum.Neler saçmalıyorum ben böyle? Yorgunluk başıma vurmuştu,sanırım.Düşüncelerimi sesli söylemediğim için çok mutluydum.Yine esnedim.Ayy...Ben bu kadar yorulmazdım aslında... ''Çok yorgunsun,sanırım.'' Evet,aslında cevap veremeyecek kadar yorgun hissediyordum kendimi bunun yerine başımı salladım.Son enerjimde tükeniyordu. ''Hergün çalışıyorsun,tabii.'' Elena'ya baktım.Benim çok çalıştığımımı söyledi?Herkes benim çok az çalıştığımdan şikayetçiydi. ''Anlayamazsın!Ama bunu ilk söyleyen sensin.'' onu sevmiştim.Yani gerçek anlamda sevmiştim.Ne yani sevmenin sahtesi de mi vardı?Ayy!Ne saçmalıyorum ben! Kıza dönerek ''Birgün birlikte gidelim.Seni çalıştırabilirim.Ama zaten yeteneklisindir.Artemis avclarını yeteneklilerden seçiyor.'' Neler saçmalıyorum ben hemen uyumam lazım! ''Ama o gün bugün değil.Çok yoruldum,gerçekten.İyi geceler''Bana baktı oda birşey söyledi ama o zamana kadar ben kendimi rüyalar alemine atmıştım.
Emily Rose Greene
İnsan
İnsan
Emily Rose Greene

MesajKonu: Geri: Yeni Kardeşle tanışma   Yeni Kardeşle tanışma Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23, 2010 9:12 pm

''Sanada iyi geceler'' Dedim.

Ama duymamışa benziyordu.Gerçektende Yorgun olduğu belli oluyordu.Çok tatlı kız diye geçirdim içimden...

''Neyse bende yatayım artık''

Aman tanrım kendimlemi konuşuyordum ben!Hemen ağzımı kapattım.Ve yatağıma uzanıp hayallere daldım.

Uyandığımda Angela'nın masanın üstünde oturmuş bir şeyler yaptığını farkettim.Ama hiç sorcak halim yoktu.Bana dönüp

''Görünüşe bakılırsa sende bir uykucusun.'' Dedi gülerek.

Kimden baksediyordu.Kendisinden mi yoksa...Neler düşünüyordum?Zaten Angela uykucu olsa şuan uyuyor olurdu.

''üff! Elena çok düşünüyorsun!'' dedim.İçimden...En azından ben öyle zannediyordum.

Yeni Kardeşle tanışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni bir tanışma
» Yeni fikirler
» Yeni Arkadaşlıklar
» Yeni Kardeşiniz!!
» Yeni hayatım